מחווה של מוזיאוני חיפה לילדי חיפה בפרויקט We are the World ערך מנכ'ל מוזיאוני חיפה יותם יקיר. כתבה: רונית קיטאי. צילום: ג'ני כצנר

היום הזמין מנכ'ל מוזיאוני חיפה, יותם יקיר, את הילדים שהשתתפו בתערוכה, כולם מהעיר חיפה, למוזיאון חיפה לאמנות ובירך אותם על ההישג

פורסם ב: 20/02/2022 15:27

צילום: ג'ני כצנר
הילדים והוריהם זכו לסיור מודרך בתערוכות החדשות במוזיאון חיפה לאמנות ונחשפו לעבודתו המרהיבה של האמן הוידאו הבינלאומי אדריאן פאצי ולאמן החלוצי מאיסטנבול וולקן קזלטונץ'. הם ערכו היכרות עם ציורי המופת של האמנית החיפאית אנה לוקשבסקי. התרגשות רבה היתה להם ולהוריהם כאשר יצירות הילדים הוצבו בכניסה למוזיאון חיפה לאמנות והם הצטלמו לידן יחד עם ההורי.


כך הילדים שיצירותיהם ייצגו את ישראל בתערוכה בלובר בפריז, בחסות האיגוד הבינלאומי לדיפלומה תרבותית, התארחו היום בתערוכה החדשה במוזיאון חיפה לאמנות. הילדים הללו הם : נתנאל סניטמן, לינוי קינובסקי, מריה קורצאגינה, נויה דובוביק, איתן גיל, שרה לפשוב, אדוארד לפשוב, נטע גיל.

בדצמבר 2021 התקיימה התערוכה הבינלאומית We are the World בקרוסלת הלובר בפריז, בתערוכה השתתפו למעלה מ- 600 יצירות של ילדים מכל העולם. המוכשרים הללו שיתפו ברגשות ,בחלומות ובתפיסת העולם שלהם. עבור כל ילד, השתתפות בתערוכה היא הישג וניצחון גדול. לתערוכה הגיעו מבקרים מכל רחבי העולם.מטרת התערוכות היא לפתח את היצירתיות של הילדים ולתמוך בכישרון ולעזור לילדים לבטא את עצמם. הילדים שהשתתפו בתערוכה זכו בתעודה על השתתפותם בתחרות בינלאומית.

יותם יקיר מנכ'ל מוזיאוני חיפה : 'כיף וזכות לארח את כשרונות העתיד בתערוכה החדשה שפתחנו ממש בימים אלה במוזיאון חיפה לאמנות. ברכות חמות לילדים ולהורים'.

ינה לפשוב נציגת האגודה לדיפלומטיה תרבותית : 'אני שמחה מאוד שניתנת לנו ההזדמנות לברך את הילדים על ההישג הגדול בתערוכת רישומים בנושא החלל באחד המוזיאונים המפורסמים והיוקרתיים ,הלובר .אני מודה למורה לאומנות פרידה ברנבוים שהכינה את הילדים לתערוכה בלובר ואירגנה את האירוע במוזיאוני חיפה. תודה מעומק לב למנכ'ל מוזיאוני חיפה יותם יקיר ולמנהלת החינוך אפרת פנר על תשומת הלב והעידוד של ילדינו'.
צילום: ג'ני כצנר

צילום: ג'ני כצנר

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   ראשי נשיאות המעסיקים והעסקים נרתמו...
*   בטקס הענקת פרסי העובד המצטיין ע'ש...
*   ארבע מדליות לחברי משלחת ישראל לאולימפיאדת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים