ארבעה מנהלי מוסדות חינוך חיפאיים נבחרו ע'י משרד החינוך ,כמנהלים פורצי דרך. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלבום פרטי

הפרס המוענק זו השנה הראשונה, יוענק לאינה קיסלב מנהלת חטיבת הביניים 'בסמ'ת' (ראשי תיבות של בית ספר מקצועי-תיכוני שהיה צמוד בימים רחוקים לבניין הטכניון הישן בהדר והיווה קרש קפיצה לכניסה ללימודים בו. ר.ק). מלי ממן מנהלת בית הספר לחינוך מיוחד 'אורים', ערן ברסלר מנהל חטיבת הנעורים 'ליאו בק' ולשרה אדנני מנהלת גן 'רימונים' שגם תתמודד על הפרס ברמה הארצית.

פורסם ב: 17/02/2022 14:53

אינה קיסלב.צילום: אלבום פרטי
המנהלים זכו בתואר המכובד על תפיסתם החינוכית פורצת הדרך במישורים הערכיים, הפדגוגיים והקהילתיים. ועדת הפרס ציינה כי התרשמה שכל אחד מהמנהלים זוכים להערכה ולמוניטין בקהילה בה הם מחנכים וכי הם יוצרים חיבורים משמעותיים עם עיריית חיפה ומשרד החינוך, התורמים רבות לקידום התלמידים.

שרה אדנני מנהלת גן 'רימונים' בקריית שמואל היא בעלת מאור פנים, מהווה מודל השראה לחריצות, מקצועיות, מסירות, יזמות, קשר עם הקהילה, יחסים בין אישיים מצוינים המקדמים שיח מקרב ומכיל. שרה, רואה בעבודתה שליחות ומאפשרת ביטוי אישי לכלל הילדים בגנה. שרה נבחרה כמנהלת פורצת דרך ברמה המחוזית וכעת היא מועמדת לקבלת הפרס הארצי.

אינה קיסלב מנהלת חטיבת הביניים בסמ'ת (בית ספר מקצועי-תיכוני) זכתה בפרס על היותה מנהלת צנועה, בעלת מנהיגות שקטה אך נחושה. היא מובילה התנסות של התלמידים בעולם ההייטק, מגייסת שותפים מהטכניון, אוניברסיטת חיפה, אינטל, אלביט, פיליפס ועוד. אינה השכילה ליצור תרבות בית ספרית חדשנית אשר פותחת צוהר לעולמות ומקצועות מסקרנים ורלוונטיים.

'מלי ממן מנהלת בית ספר 'אורים' לחינוך מיוחד, מובילה מסגרת חינוכית בה לומדים 73 תלמידים בעלי איפיון של קשיים רגשיים-התנהגותיים, בכיתות א'-ט', המגיעים ממגוון הרשויות במחוז. עשייתה החינוכית הובילה את בית הספר לקבלת פרס הצטיינות מחוזי בתחום הנגישות, אורח חיים בטוח וזה'ב.

ערן ברסלר מנהל חטיבת הנעורים 'ליאו בק', ניכר בשאיפתו לשנות ולהביא את עולם הערכים שלו ושל צוותו לתוך כל תכנית. הוא פרץ את כל המרחבים בבית הספר: פדגוגיים, זמן, מקום וגיל. ערן ידע ליצור שותפויות בין תחומי הדעת, שיעורי החינוך, תנועות הנוער, קהילת ההורים והתושבים בשכונה ומועצת התלמידים. הוא יצר בבית ספרו סביבה חינוכית המאפשרת הטמעת מיומנויות חברתיות ורגשיות בתוך מקצועות הלימוד והוביל לאקלים חינוכי מיטבי וליצירת שפה אחת בין המורים מתחומי הדעת השונים.

ממינהל החינוך בעיריית חיפה נמסר כי העיר חיפה גאה במנהלים שנבחרו, המייצגים את המגוון והייחודיות החיפאית. כל אחת ואחד מהם מהווים דוגמא ומופת לשליחות החינוכית בה התברכו אנשי החינוך בעיר והתלמידים הלומדים בחיפה.

(ליאורה טל)
שרה אדנני. צילום: אלבום פרטי

מלי ממן. צילום: אלבום פרטי

ערן ברסלר. צילום: אלבום פרטי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   על פי הערכות נכון לשעה זו צועדים קרוב...
*   עו'ד דרור כהן (52) תושב העיר טירת כרמל...
*   נחתמה תעודת הגמר למבנה הראשון שיאוכלס...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים