המלאכיות של מד'א.הן סייעו לקשיש שגר בנתניה ובביתו גילו כי הוא ואשתו סובלים גם ממחסור כלכלי. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות מד'א

המלאכיות של מד'א הן רומי פלד, אדר בראנץ, אדל גילדין, איה מרום ולירון חואטו. הן גייסו את עובדי התחנה במד'א נתניה ועם הכסף יצאו לסופר וקנו מצרכים שונים לבית הקשיש ולאשתו. הללו התרגשו מאוד. מי אמר שהנוער שלנו הוא לא 10פלוס?!

פורסם ב: 15/02/2022 15:42

המלאכיות של מד'א . צילום :דוברות מד'א
כאשר הוזעק צוות אמבולנס מד'א לקריאת חירום בבית בנתניה, בשל שיחה שהגיעה למוקד 101 על קשיש תושב העיר שנפל בביתו ונזקק לסיוע. לאחר שהצוות טיפל בו רפואית, הבחינה מתנדבת הנוער רומי פלד, שהייתה בצוות האמבולנס, כי מלבד הסיוע הרפואי, המטופל זקוק לתמיכה ולעזרה במוצרים שונים בביתו. 'המטופל סיפר לנו על המצוקה הכלכלית שלו ושל אישתו וזה ממש נגע לי בלב, דיברתי עם העובדים בתחנה של מד'א בנתניה שאספו כסף ויחד עם מתנדבות נוספות עשינו עבור הזוג קניות של אוכל ומצרכים חשובים הביתה והלכנו אליהם" סיפרה רומי.

מתנדבות נוער מד"א אדר בראנץ, אדל גילדין, איה מרום ולירון חואטו שהצטרפו לרומי סיפרו: "שמחנו מאוד לעזור ולסייע לזוג המקסים, שמעבר לעזרה רפואית היה זקוק גם לסיוע נוסף. החיוך שלהם כשהגענו בפעם השנייה היה שווה את הכל – אנחנו מאחלות להם בריאות איתנה ואריכות ימים".

בני הזוג תושבי נתניה, שזכו לטיפול רפואי ולחיבוק חם ממתנדבות הנוער של מד'א אמרו: 'הופתענו מאוד מהמחווה המיוחדת, הזמנו את האמבולנס וקיבלנו צוות של מלאכיות. אנחנו מאוד מודים להן על העזרה והיחס המרגש'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   עצרת מחאה התקיימה הבוקר בכניסה למרכז...
*   ראש המועצה המקומית דליית אל כרמל רפיק...
*   פרופ' פרנסיס מימוני מונה למנהל המחלקה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים