מי פורש/ת ומי מחליף אותו/ה ? כתבה: רונית קיטאי. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

'דר ענת איליביצקי מונתה לתפקיד מנהלת המחלקה לדימות רפואי ברמב'ם במקום פרופ' מאשה ג'אוויט שפורשת לגימלאות. קובי בוסל מונה לתפקיד מנהל מחלקת הנדסה ובינוי של הקריה הרפואית רמב'ם במקום אריה ברקוביץ' שפרש לגימלאות

פורסם ב: 14/02/2022 10:28

ד'ר ענת איליביצקי מונתה לתפקיד מנהלת המחלקה לדימות רפואי ברמב'ם. היא סיימה בשנת 1994 בהצטיינות את לימודיה כעתודאית בפקולטה לרפואה של הטכניון . מיד לאחר מכן הייתה למתמחה מצטיינת במחלקת הדימות ברמב'ם. היא השלימה תת-התמחות בדימות ילדים בבית חולים 'שניידר' לילדים והשתלמויות נוספות בבית החולים Cincinnati Children Hospital בארה'ב.

ד'ר ענת איליביצקי היא מרצה קלינית בכירה בפקולטה לרפואה של הטכניון ועל תחומי העניין הקליני והמחקרי שלה נמנים דימות המעי באולטרסאונד ובMRI, תפקיד הדימות בילדים, דימות הילד האונקולוגי באולטרסאונד וMRI- כולל פעולות פולשניות תחת הכוונת אולטרסאונד. בשנת 2013 היא נמנתה עם מקימי היחידה לדימות ילדים בבית החולים לילדים ע"ש רות רפפורט. כיום יחידה זו ממוקמת בשורה הראשונה בתחומה בישראל.

דר' איליביצקי מחליפה את פרופ' מרשה ג'אוויט אשר ניהלה בארה'ב קריירה צבאית ורפואית מפוארת, וניהלה את המחלקה לדימות רפואי ברמב'ם החל משנת 2014. פרופ' מיקי הלברטל, מנהל רמב"ם מסכם: 'שנים של עשייה מפוארת, ידע וקידמה אפיינו את שנות הנהגתה של פרופ' ג'אוויט במחלקה לדימות רפואי ברמב'ם, ועד כך אני מודה לה. אני בטוח שההצלחה וצמיחת התחום יימשכו גם במהלך כהונתה של ד'ר איליביצקי'.


****


קובי בוסל מונה לתפקיד מנהל מחלקת הנדסה ובינוי של הקריה הרפואית רמב'ם. קובי בוסל , מהנדס אזרחי בוגר הטכניון ( B.Sc , M.Sc) עובד ברמב'ם משנת 2009. במסגרת תפקידו הוא היה סגנו של מנהל המחלקה אריה ברקוביץ' הפורש בימים אלו לגימלאות ומאחוריו פרויקט הקמת הקמפוס המערבי ופרויקטים רבים במבנים הוותיקים.

החל משנת 2018 הוא מנהל את מחלקת אחזקה של בית חולים וקידם את תחום תשתיות הליבה. במהלך משבר הקורונה קובי ריכז וקידם הקמת והסבת מחלקות ומתחמים לטיפול מיטיבי וניהל את המחלקה הנ'ל ביד רמה.

פרופ' מיקי הלברטל, מנהל רמב'ם : 'אני מבקש להודות לאריה ברקוביץ' על תרומתו הגדולה במהלך 21 השנים בפיתוח ותנופת הבינוי של הקריה הרפואית רמב'ם שהיו שנים מאתגרות של חברות, שותפות ומימוש חזון האדם בפועלו המבורך שתרם רבות לאיכות שירותי הרפואה של תושבי הצפון'.
(נתנאל אייזיק)
צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   יום הגיוון הבינלאומי צוין היום ברמב'ם...
*   ד'ר מאיה שימשי-ברש, מומחית ברפואת ילדים...
*   מאיר גולן חגג שם 88 שנים ועבר בבי'ח...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים