דנית גרינברג התייצבה אתמול לצילומי קמפיין המותג 'דנון תכשיטים'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אדיר פישר

דנית גרינברג שינתה את הפריזורה וקשה להכיר אותה עם הפוני החדש. היא סיפרה בסט הצילומים על המתנה שקנתה לבעלה לעתיד, על 'נוכל הטינדר' ועל חופשת ירח הדבש המתוכננת

פורסם ב: 09/02/2022 09:49

דנית גרינברג והפוני. צילום: אדיר פישר
דנית גרינברג התייצבה אתמול לצילומי קמפיין המותג 'דנון תכשיטים', שנערכו בלונדון מיניסטור בתל אביב באווירת שנות השבעים. לכבוד האירוע עוצב שיערה עם פוני חדש, לרגל חשיפת קולקציית קפסולה של תכשיטים שעיצבה.

הצילומים היו בעיצוב ובהשראת 'סטודיו 54' המפורסם אשר משך אליו את מיטב הסלבריטאים והאומנים של אותה תקופה. במסגרת הקמפיין שמציג מסיבה נוצצת חושפת דנית גרינברג למעלה מ – 30 פריטים טרנדיים לעונה הקרובה.

היא סיפרה על תוכניות ירח הדבש שלה עם ברק חקמט לאחר טקס הנישואין שיתקיים ב- 4.2022 בבית השמחות בתל-אביב אליו הוזמנו קרוב ל-ל 300 אורחים. את ירח הדבש הם יעשו בארה'ב שם ישהו שלושה שבועות. נקודת ההתחלה היא שיקגו להופעה של המוזיקאי האהוב עליהם ביותר ג'ון מאייר.

דנית גרינברג סיפרה שלפני כחודש ברק חגג יום הולדת 33 ולאחר מאמצים רבים היא הצליחה לקנות לו במתנה את הגיטרה של המוזיקאי מאייר והתוכנית היא להגיע עם הגיטרה למופע בשיקגו ולבקש חתימה עליה. הזוג יטוס משקגו למייאמי, ניו יורק וייקנחו במקסיקו.

על 'נוכל הטינדר' ששלח לה מכתב תביעה היא הגיבה: 'אני ממש לא מפחדת מהתביעה אשמח להמשיך ולהילחם כדי שלא ימשיך לעבוד על נשים נוספות'.

במקביל להכנות לחתונה, מתכננת גרינברג גם השקה נוצצת לליין התכשיטים החדש שעיצבה בשיתוף תכשיטי 'דנון', ומייד לאחר מכן תטוס למסיבת רווקות עם חברות טובות.
נוצצות וזוהרות מימין לשמאל מאי זכור,דנית גרינברג,סיוון אור. צילום: אדיר פישר

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   אתמול התקיימה ב'סינמה סיטי' גלילות...
*   מה קורה כאשר בתו של בכיר ב'טיב טעם'...
*   בסוף השבוע החולף חגגה הח'כית לשעבר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים