לכבוד עונת התערוכות החדשה: עוצב מחדש חלל הכניסה במוזיאון חיפה לאמנות שממנכ'ל יותם יקיר. כתבה: רונית קיטאי

עיצוב חלל הכניסה מחדש יאפשר כעת לערוך בו אירועים ומפגשים ל- 120 משתתפים לכל היותר, לפני הכניסה לתערוכות. מנכ'ל מוזיאוני חיפה יותם יקיר: 'המאמץ האינטנסיבי שלנו לשיפור ושדרוג חווית המבקרים במוזיאונים הוא בעל חשיבות עליונה'

פורסם ב: 01/02/2022 14:38

יותם יקיר מנכ'ל מוזיאוני חיפה. צילום: רונית קיטאי
חלל הכניסה של מוזיאון חיפה לאמנות עוצב מחדש לקראת עונת התערוכות הנפתחת בימים אלה עם סדרת תערוכות בינלאומיות וישראליות מרתקת ומסקרנות במיוחד. העיצוב משודרג בצורה מרשימה וגורמת לכך שמיד עם הכניסה יזכה המבקר בחווייה אסתטית שהיא מזמינה ומכבדת.

עיצוב חלל פתוח מנצל היטב את התקרות הגבוהות של המבנה ופתיחת חלונות אל הרחוב מאפשרת הצצה החוצה. מעתה עם פתיחת חלל הכניסה, יתאפשר לערוך בו אירועים של עד 120 משתתפים כמו גם מפגשי חינוך ובני נוער לפני הכניסה לתערוכות עצמן. בנוסף, גם הכניסה לחנות המוזיאון היא כעת נוחה יותר, לצד דלפק כניסה חדש ומעוצב. הכניסה למוזיאון חיפה לאמנות היא מעתה דרך הכניסה המרכזית שמעליה הכתובת ממתכת 'מוזיאון חיפה' במספר שפות, כיתוב שאף הוא שופץ. רחבת הכניסה למוזיאון טופלה על מנת שתהיה מזמינה ומרווחת. המוזיאון כולו מונגש לבעלי מוגבלות פיזית.

מוסיף יותם יקיר מנכ'ל מוזיאוני חיפה: 'נעשו עוד מהלכים רבים במוזיאון חיפה לאמנות (ובכל שאר מוזיאוני חיפה) לשיפור חווית המבקרים במוזיאון: בין השאר, הוצבו ספסלים לנוחיות הקהל, הותקן שילוט חדש ומפורט, הוצבו מתקני מים מינרלים, ונרכשו מדים ייצוגיים חדשים לאנשי הצוות על מנת שיהיה קל לפנות עליהם.

חשוב לנו מאד שלצד חוויה אומנותית, חווית הביקור במוזיאון תהיה שלמה ומהנה ואנחנו עושים זאת בדרכים רבות. מוזיאון חיפה לאמנות עובר מהפכה בתכנים ובאיכות התערוכות, ובהתאם גם המאמץ האינטנסיבי שלנו לשיפור ושדרוג חווית המבקרים. מודה מקרב לב לכל מי שסייע במבצע שינוי חלל הכניסה ובמיוחד למעצב אריאל ערמוני, ולצוות הנהדר בראשות שמשון רמרזקר'.
הדמייה שדרוג כניסה למוזיאון חיפה לאמנות אדריכל אריאל ערמוני. צילום: יח'צ

הדמייה שדרוג כניסה למוזיאון חיפה לאמנות אדריכל אריאל ערמוני. צילום: יח'צ

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   תערוכת צילומים משותפת של תלמידי תיכון...
*   מה הסיבה שאנשי עסקים ועוד נראים לאחרונה...
*   איזו 'תחושת בטן' היתה לשחקנית אודיה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים