האם אני בסדר? המדריך לטיפול נכון בבריאותך הנפשית מאת קטי מורטון. תרגום: בן ציון הרמן. הוצאת 'אור-עם'. כתבה: רונית קיטאי

מחברת הספר 'האם אני בסדר?' קטי מורטון, מטפלת מוסמכת בענייני נישואים ומשפחה ואושיית יוטיוב, משיבה בספרה על השאלות הנשאלות ביותר לגבי בריאות הנפש, כולל מתי לפנות לעזרה והיכן למצוא אותה

פורסם ב: 31/01/2022 05:10

Are U O.K? by Kati Mortonהאם אני בסדר? מאת קטי מורטון. הוצאת 'אור-עם'
מהם הדגלים האדומים של בעיה נפשית? כיצד פונים לטיפול וקובעים פגישה טיפולית ראשונה? כיצד אתה יודע אם המטפל שלך מתאים לך? ומהן הדרכים הטובות ביותר לדבר על בריאות נפשית עם בני משפחתך, ידידיך ועמיתיך לעבודה?

כל אחד נאבק מפעם לפעם עם בעיות נפשיות, אך הרמה הגדולה ביותר של חוסר הבנה נובעת מאי ידיעת ההבדל בין בריאות נפשית להפרעה נפשית, והקושי לברר לעצמך אם אתה זקוק לעזרה מקצועית, ואם כן, כיצד למצוא אותה.

בסגנונה הענייני והידידותי שעשה אותה פופולרית כל כך ביוטיוב, קטי מורטון מביאה אל פתחנו את המידע הדרוש, ומזכירה לנו שאנחנו יכולים לעבור דרך הזמנים הקשים, ולעולם איננו לבד.

תמצאו שם פרקים בדבר מה עליך לדעת ואיפה להתחיל, מדוע נדמה לעיתים שקשה כל כך להשתפר? , איך תדעו אם אתם זקוקים לעזרה? סימני אזהרה ומה לחפש, מהי השיטה הטובה ביותר עבורכם ומציאת הסוג הנכון של טיפול. האם יש קליק בינכם לבין המטפל? מהם יחסים 'רעילים', סימני אזהרה ודרכים לצאת מהם, המפתח לחיים מאושרים ובריאים, המנעות משגיאות נפוצות וריפוי קשרים שבורים בבית, בעבודה ובחיים, כיצד לקבל עזרה נוספת כשאתם זקוקים לה ועוד.

הספר מונה 208 עמודים - 98 ש'ח. הוצאת 'אור-עם'.
להשיג ברשתות הספרים ובחנויות הספרים הנבחרות ובאתר האינטרנט:

www.bookme.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'נסיכים ואמנים באיטליה' מאת אביהו...
*   'ואז אתה נגעת' מאת עירית פלינט בקר...
*   'התפוח נפל רחוק מהעץ' מאת עמיעד לפידות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים