רונן נודלמן מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית' נפגש עם השייח מוואפק טריף ראש העדה הדרוזית. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

הפגישה נערכה במטרה לתאם ציפיות ולהדק את שיתופי הפעולה לקידום בריאות בקרב האוכלוסייה הדרוזית.עם פרוץ הקורונה והתחלת מבצע החיסונים הראשון, השייח הגיע להתחסן במרפאת ירכא שקרובה למקום מגוריו ויחד עם רונן נודלמן הקליטו סרטון בו הם קוראים לכלל האוכלוסיה הדרוזית להגיע ולהתחסן

פורסם ב: 30/01/2022 18:06

רונן נודלמן מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית' נפגש עם השייח מוואפק טריף ראש העדה הדרוזית. צילום: דוברות 'כללית'
מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית' רונן נודלמן והשייח מוואפק טריף ראש העדה הדרוזית, מקדמים יחד את הבריאות בקרב האוכלוסיה הדרוזית למטופלי הכללית. במסגרת ביקורו של השייח במשרדו של מנהל המחוז, הודה לו רונן על שיתופי הפעולה ועל הדרך המשותפת לקידום הבריאות. לאורך השנתיים האחרונות שיתוף הפעולה בין השניים הביא לתוצאות מרשימות של מתחסנים בקרב האוכלוסיה ולמניעת תחלואה.

'בין 'כללית' והעדה הדרוזית בהובלתו של השייח מוואפק טריף, יש שיתוף פעולה הדוק למען בריאות התושבים ומבוטחי כ'ללית'. יחד פעלנו בשנתיים האחרונות בשגרה מאתגרת בעקבות נגיף הקורונה ובזכות השותפות בינינו ולצד שגרת הטיפולים במרפאות, הגענו להישגים יפים במאבק בנגיף הקורונה ואני רוצה להודות בשמי ובשם כללית על שיתוף הפעולה'.

במהלך המפגש הביע השייח טריף את הערכתו לשירות שניתן על ידי 'כללית' ושיבח את העשייה הרבה של 'כללית' בפיתוח התשתיות והשירותים למען הבריאות בכפרים הדרוזיים. בנוסף, השייח הודה על הפעילות הרבה ש'כללית' עושה במהלך השנתיים האחרונות וביניהם הקמת מתחמי בדיקות וחיסונים, עידוד התושבים להיבדק ולהתחסן, הדדרכרה לשמירה על כללי הרחוק, המסכות והבידוד.

(אורטל ציגלמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   יום הגיוון הבינלאומי צוין היום ברמב'ם...
*   ד'ר מאיה שימשי-ברש, מומחית ברפואת ילדים...
*   מאיר גולן חגג שם 88 שנים ועבר בבי'ח...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים