תרומה מרגשת לזכר האחות מלכה גילינסקי ז'ל במרכז הרפואי לגליל (בי'ח הממשלתי) בנהריה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רוני אלברט המרכז הרפואי לגליל

במחלקת העיניים שבמרכז הרפואי לגליל (ביה'ח הממשלתי בנהריה), התקיים אירוע מרגש לזכרה של מלכה גילינסקי ז'ל', שהיתה אחות אחראית של המחלקה במשך 22 שנה, החל מימיה הראשונים של מחלקת העיניים באמצע שנות ה-60 של המאה שעברה, ואשר הלכה לעולמה לאחרונה. לאחר מותה החליטו בני משפחתה של מלכה להנציח את זכרה במקום אשר שימש ביתה השני ותרמו סכום כספי לרכישת מסך מחשב אינטראקטיבי,

פורסם ב: 18/01/2022 21:51

לזכרה של מלכה גילינסקי ז'ל. צילום: רוני אלברט המרכז הרפואי לגליל
מסך מחשב אינטראקטיבי זה ישמש את הסטודנטים לרפואה ולסיעוד המגיעים למחלקה. חלק נכבד מהסכום נתרם ע'י נשיאת עמותת הידידים של המרכז הרפואי לגליל, רעיה שטראוס-בן דרור.

ילדיה של ברכה : מינה גולדשטיין, עדינה אילן ודב גילינסקי , הסירו את הלוט מעל המסך, שבסמוך אליו הותקן שלט המנציח את זכרה. התרומה ניתנה בליווי ובסיוע מנהלת הפרויקטים של עמותת הידידים ד'ר מיכל קולן.

מנהל המחלקה ד'ר צבי סגל, הודה לילדיה של מלכה ולרעיה שטראוס-בן דרור על התרומה המרגשת ואילו בתה של מלכה, מינה גולדשטיין, המכהנת כיו'ר סניף ויצו בנהריה, סיפרה על דמותה המיוחדת של אמה, שהיתה מהאחיות הראשונות במחלקת העיניים, תוך שהדגישה כי התרומה מהווה סגירת מעגל מרגשת עבור המשפחה.בסיום קיבלו בני המשפחה תעודות הוקרה על התרומה. באירוע השתתפה גם סגנית מנהלת הסיעוד הלן מלכה-זאבי, שייצגה את הנהלת בית החולים.

(גל זייד)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   עצרת מחאה התקיימה הבוקר בכניסה למרכז...
*   ראש המועצה המקומית דליית אל כרמל רפיק...
*   פרופ' פרנסיס מימוני מונה למנהל המחלקה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים