ניצן שיק ושני יוסיפון שהשתתפו ב'חתונמי' נבחרו לצילומי הקמפיין החדש של LAVIDO. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אסף לב

קמפיין החורף יעלה בתקציב של כחצי מיליון ש'ח. בהמשך אולי גם יעלו זאת במדינות בהן משווק המותג: ארה'ב, קנדה, יפן ואירופה. היום, (ראשון 16.01), נפגשו השתיים בשעות הבוקר המוקדמות על סט הצילומים, בגינת צמחים בבית פרטי ברעננה

פורסם ב: 16/01/2022 13:40

מימין לשמאל שני יוסיפון וניצן שיק. צילום: אסף לב
השתיים חשפו את שגרת הטיפוח שלהן והסבר על המרכיבים הנקיים, תמציות הצמחים והשמנים האורגניים , לקמפיין שיכלול דיגיטל, אתרי אינטרנט, משפיענים ופעילות ברשתות החברתיות.

ניצן שיק, בחורה עם שיק, סיפרה כי עזבה את השבוע את עבודתה כעובדת סוציאלית במכון האונקולוגי ב'אסותא' ויצאה לחופשה ארוכה. לאחר מכן היא רוצה להשתלב בחברת הייטק. לדבריה: 'האהבה שמנו ואני קבלנו כזוג הייתה מדהימה, אך גם הקשתה עלינו לסגור את הסיפור ביננו. נכון להיום נאמרה כבר המילה האחרונה מבחינתנו כזוג ואני לגמרי מוכנה לאהבה חדשה'.

שני יוסיפון סיפרה כי כאשר סיימה את 'חתונמי' היא החליטה לשפץ את הדירה שלה בתל-אביב ובימים אלה החלה את התהליך, במטרה 'לנקות את העבר ולפתוח דף חדש'. היא סיפרה שהקימה מיזם חדש: סדנאות יוגה במדבר – להעצמה נשית, וכבר הסדנא הראשון תיערך בתחילת פברואר 2022 לעשרות נשים.

ניצן שיק (35) ומנו כהן ששודך לה בתוכנית הריאליטי, היו הזוג המסוקר ביותר ברשת בשנה הנוכחית. על אף העובדה שהשניים החליטו לסיים ביחד את התוכנית הם נפרדו זמן קצר לאחר מכן. שני יוסיפון בת 37 היא בעלת חברה לפיתוח עסקי לחברות הייטק וזכורה כמי ששודכה לדני זיסקינד.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   יובל מזרחי (21) ילידת תל אביב ,חובבת...
*   בקרוב חג הביכורים אך בינתיים זה נראה...
*   מי התארח בחנות הדגל של PUMA בתל אביב?...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים