בוקר אישי' התקיים היום ב-HOT Cinema בעופר גרנד קניון חיפה . כתבה: רונית קיטאי. צילום: רונית קיטאי, מיטל ציפרוט, מירי כדורי

היתה הרצאה מרתקת של העיתונאי ומגיש הטלויזיה יואב לימור על ישראל בשנת 2022 חזקה מתמיד והיא כבר מזמן לא הבעיה של המזרח התיכון אלא הפתרון שלה. לאחר מכן הוקרן סרט מתוק.הרבה עוגות היו שם ב'געגועים מתוקים'. על הבוקר ניצחו מיטל ציפרוט מנהלת השיווק של עופר גרנד קניון חיפה ולירון מורנו מנהלת השיווק של 'הוט סינמה' בקניון זה

פורסם ב: 06/01/2022 14:14

יואב לימור בהוט סינמה בעופר גרנד קניון חיפה. צילום: רונית קיטאי
קפה ומאפה קדם למפגש באולם הקולנוע של 'הוט סינמה' ויואב לימור שנולד וגדל בירושלים, עיתונאי ומשפטן , ריתק את הקהל בהרצאה על מצבה הביטחוני של מדינת ישראל מהאיום האיראני ועד לאפשרות של הסלמה בצפון ובדרום. 'מצבנו בין טוב לטוב מאוד ויש לנו מודיעין מצויין',העיד מי שגדל כנער בירושלים.

היו לו הרבה ימי חיפה וליתר דיוק על גג בניין 'מגדל הנביאים' בשנת 1991, כאשר מעליו עפו טילים והוא שידר משם וסיפר כי 'בסוף המלחמה היה צריך לגייס כסף כדי לשקם את ההרס בצפון'.

לקהל הוא אמר: 'עוד לפני שתשאלו אותי על גלית גוטמן (המשדרת לצדו בתוכנית הבוקר. ר.ק.) אני אומר כי היא 'מושלמת פלוס'. יותר מזה כבר לא היה צריך להגיד וגם לא היה שום צורך לשאול.

הוא דיבר על כל תחום הנוגע לבעיה בטחונית כולל חיזבאלה, איראן, 'חיסולים' שונים ('ממקורות זרים' כמובן) ועוד. יואב לימור יליד 1968 הוא בנם של פרופ' (להיסטוריה) אורה לימור, ופרופ' יחיאל לימור, בעבר עיתונאי ב'מעריב' (שם לימים כתב גם בנו יואב לימור. ר.ק.) ואחר כך חוקר תקשורת. יואב לימור הוא אב לשלושה בנים.

לאחר ההרצאה הוקרן כאמור הסרט : 'געגועים מתוקים' כי לכל אחד יש עוגה שמזכירה לו בית. בסרט מוזכר השף הישראלי יותם אוטולנגי וב'געגועים מתוקים' שלוש נשים בגילאים שונים חוברות יחד להקים קונדיטוריית בוטיק בלונדון. אישה צעירה מגייסת את עזרתן של חברתה הטובה של אמה, ושל סבתה המנוכרת להגשים את חלומה האחרון של אמה שרה ז'ל שנהרגה בתאונת דרכים, לפתוח קונדיטוריה בנוטינג היל, לונדון. עם קצת עזרה משף קונדיטור שרמנטי, ושכן מסתורי חביב, שלוש הנשים יצטרכו להתגבר על חילוקי הדעות ועל משקעי העבר כדי למצוא את המודל העסקי המנצח שיכבוש את לונדון וגם את כותרות העיתון החשוב ביותר.
מימין לשמאל מיטל שיפרוט, יואב לימור ולירון מורנו. צילום :רונית קיטאי

יואב לימור ורונית קיטאי עורכת אתר הסלבריטאים הארצי 'רינונים'. צילום: מיטל ציפרוט

יואב לימור. צילום :מירי כדורי

געגועים מתוקים ב'הוט סינמה'

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   ראש העיר חיפה יונה יהב, וגזבר העירייה...
*   אין קשר לתגובה לאירועים האחרונים...
*   היכן הם יארחו/יתארחו בפסח? כתבה וצילמה:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים