שרת החינוך ד'ר יפעת שאשא-ביטון בישרה לראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם על אישור הקצאה בת 17 מיליון ש'ח לטובת בי'ס 'חוגים'. צילום: ראובן כהן

המבנה החדש של בית הספר 'חוגים' נבנה בסיוע משרד החינוך, והוא משתרע על שטח כולל של 18 דונם. יש בו שלושה אגפים אשר המחוברים ביניהם במסדרונות מקורים : אגף החטיבה העליונה, אגף חטיבת הביניים ואגף ההנהלה

פורסם ב: 03/01/2022 19:10

בית ספר 'חוגים'. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
הכסף הינו לטובת עלויות המעבר של בית הספר 'חוגים' למיקומו הנוכחי. בשיחה שיזמה שרת החינוך לראש העיר אתמול, הביאה השרה את בשורת תיקצוב בית הספר 'חוגים' החדש שברחוב לאון בלום ברמת הדר, ובכך למעשה הביאה לסיומה של סאגת ארוכת שנים בשאלת מימון הפרויקט.

ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם: 'אני מודה לשרת החינוך על ההיענות והסיוע. לאחר שלוש שנים בהן אני פועלת מול משרד החינוך להשלים את מימון בית הספר, קיבלנו היום מסמך רשמי, המסדיר את העברת 17 מיליון ש'ח לטובת הפרויקט, וזאת לאחר שהעירייה נאלצה לממן בעצמה את עלות השיפוץ הגבוהה מאוד משך שנים מאד.

מדובר בסאגה שהתחילה בשנת 2016, ובהוצאות כספיות עצומות של העירייה, שעמדו בסכנה. אני מודה לשרת החינוך ד'ר יפעת שאשא ביטון, על פועלה למען העיר חיפה ותושביה, ועל הצלחתה בזמן כה קצר'.
.

בבית הספר, שנבנה על פי תקני הנגישות העדכניים ביותר קיימות 48 כיתות לימוד, 14 מעבדות חדישות, ספרייה, אודיטוריום, מגרש ספורט, מזנון, רחבת טקסים ושטחי חוץ נרחבים, בהם הותקנו פינות ישיבה מקורות, ברזיות, תאורה וגינון עשיר ובעתיד יוקם במקום גם אולם ספורט.


(גיל מלר)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   מנהל המרכז הרפואי לגליל פרופ' מסעד...
*   חיפה אלופה, ולא רק בכדורגל. הנוער החיפאי...
*   חברת החשמל מתריעה על עליית מדרגה בניסיונות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים