משרד 'ישר אדריכלים' שמציין השנה 65 שנים להקמתו, הודיע על צירופן של שותפות חדשות וקידומים נרחבים .כתבה: יפעת רובינשטיין. צילום: רפי דלויה

השותפות החדשות של 'ישר אדריכלים' : רוני שימל, דנה לאונר, שירלי אדיב. העמיתות (אסוסייט): מיכל אורן, עדי ויזאן, נדיה דוחובניקוב, ניצן שרון. ראשי צוותים חדשים: אלעד ברוכים, ישי קריגר, אלעד יאהנה, אוהד פררה, עמרי בדש. השותפים הבכירים הנוכחים הינם אלעד יהודה (ומנכ'ל המשרד), יוני גרוסוסר, יואב מיכאל, אביב אלנבוגן, עדי דוידוב

פורסם ב: 03/01/2022 11:06

מימין לשמאל יוני גרוסוסר, אלעד יהודה, אבנר ישר, יואב מיכאל, אביב אלנבוגן, עדי דוידוב. צילום: רפי דלויה
אדריכל העל אבנר ישר, שעומד בראש המשרד, הכריז על המבנה הארגוני החדש, פתיחת דרג חדש של שותפים וקידומים נרחבים בפירמת ישר אדריכלים: למשרד צורפו שלוש שותפות חדשות, שלוש עמיתות (אסוסייט) וחמישה ראשי צוותים. כל הקידומים הבכירים הינם של נשים.

משרד ישר אדריכלים חתום על גורדי השחקים ועל המבנים הגבוהים והמתוחכמים ביותר שמקשטים את קו הרקיע של ישראל, בהם מתחם העסקים ToHa, מגדלי דה וינצ'י בתל אביב, קמפוס מיקרוסופט, מגדלי בסר, מטה SAP, מגדלי לנדמרק, אולמות התצוגה של דלק מוטורס, רוטשילד 1, רוטשילד 17, בית אפל בהרצליה, מגדל 120 בבורסה ברמת גן, מגדלי מת'ם מזרח ועוד.

ההכרזה על הקידומים החדשים התקיימה בערב חגיגי באולם האירועים 'אקוסטה' בתל אביב, בו התאספו 100 עובדי המשרד. בערב, שנערך גם לציון סיום השנה ותחילת השנה האזרחית החדשה, התבשרו העובדים על קידומים של למעלה מ-10 עובדי המשרד. במהלך הערב הוצג סרטון הומוריסטי שהעובדים הכינו על המשרד, וכמו כן נהנו מחלק אמנותי במסגרתו הופיעו שניים מעובדי המשרד, מיכאל לקטיונוב ודניאל גרסטיין, אשר ביצע שיר שכתב והלחין במיוחד לאירוע.

מדברי האדריכל אבנר ישר: 'כאשר התחלתי לעבוד עם אבי, יצחק ישר ז'ל, לפני כ-35 שנה, המשרד מנה פחות מ-5 עובדים, כיום הוא מונה קרוב ל-110 עובדים. אני שמח שהמשרד ממשיך לשמור על צביון משפחתי גם כיום. זו הזדמנות נפלאה להוקיר תודה לצוות המקצועי והמסור שעובד מסביב לשעון, ללא פשרות ובסטנדרט הגבוה והעדכני ביותר, תוך שאיפה להצטיינות וחדשנות בכל פרויקט אותו אנו מבצעים. אני במיוחד גאה על כך שכל הקידומים הבכירים, שותפות ואסוסייט, הינם של נשים, וביחד כולנו נמשיך לעמול כדי להציג לעולם עתיד מעודכן ופורץ דרך'.משרד ישר אדריכלים נוסד בשנת 1956 על ידי האדריכל יצחק ישר ז'ל, ומנוהל כיום על ידי בנו, האדריכל הנודע אבנר ישר, שמשמש גם כבעלים של המשרד. המשרד מבוסס על שני דורות של יצירתיות ומצוינות אדריכלית ועוסק בארכיטקטורה ועיצוב בינלאומיים מן השורה הראשונה.

משרד ישר אדריכלים חתום על גורדי השחקים ועל המבנים הגבוהים והמתוחכמים ביותר שמקשטים את קו הרקיע של ישראל, בהם מתחם העסקים ToHa, מגדלי דה וינצ'י בתל אביב, קמפוס מיקרוסופט, מגדלי בסר, מטה SAP, מגדלי לנדמרק, אולמות התצוגה של דלק מוטורס, רוטשילד 1, רוטשילד 17, בית אפל בהרצליה, מגדל 120 בבורסה בר"ג, מגדלי מת"ם מזרח ועוד.

משרד ישר אדריכלים הוא ממשרדי האדריכלים המובילים במדינה ובו מועסקים כיום כ-110 עובדים. אתר האינטרנט של החברה:

https://yashararch.com/
מימין יוני גרוסוסר, אבנר ישר, יואב מיכאל, אלעד יהודה, אביב אלנבוגן, עדי דוידוב. צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   מהפכה בתחום חיזוי בריאות הרכב .צילום:...
*   כיצד לחגוג את חג שבועות בלי לעלות...
*   מאות שחיינים מרחבי הארץ השתתפו הבוקר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים