לילך בנואליד מונתה למנהלת המכללה העסקית של לשכת המסחר תל אביב והמרכז

לילך בנואליד בעלת תואר ראשון בניהול וכלכלה מטעם אוניברסיטת בן גוריון. שימשה עד כה בתפקיד סגנית מנהלת המכללה העסקית ותחליף בתפקידה את לבנת קיזנר.

פורסם ב: 03/01/2022 10:41

צילום: דוברות הלשכה
במסגרת תפקידה תעסוק לילך בנואליד בפיתוחם וקידומם של קורסי הכשרה מקצועית והעשרה בתחומי הליבה, כגון מקצועות המכס והסחר הבינלאומי, ניהול שרשרת האספקה וקורסים נוספים הפונים למגזר העסקי והפרטי. . בנוסף, תפעל לייזום שיתופי פעולה חדשים, חזרה לעבודה מול גופים ממשלתיים כולל הכשרות לשכת התעסוקה וכן גמולי השתלמות של משרד החינוך.

במהלך עבודתה במשך 18 שנים היא הוכיחה את יכולותיה וכשרונה הרב, תוך ניהול צוות המכירות, ניהול השיווק והמדיה החברתיות של המכללה, וכן את תחום ההדרכות הפנים ארגוניות (הדרכות מותאמות לקוח) מול חברות עסקיות וגופי ממשל, דוגמת התעשייה האווירית, רכבת ישראל, נמל אשדוד ועוד.

לדברי ע'"ד אוריאל לין נשיא איגוד לשכות המסחר 'לילך בנואליד מקבלת תפקיד מרכזי ואחראי זה, ממש בעיתוי הכי אתגרי של המכללה העסקית. המכללה העסקית נרתמת בתקופה זו למאבק הלאומי של שיפור רמת התעסוקה בדרך של הכשרת והסבת עובדים, ולילך הינה המתאימה ביותר להתמודד עם אתגר זה'.

המכללה העסקית של לשכת המסחר תל אביב והמרכז היא הכתובת לכל מי שמעוניין בהכשרות מקצועיות ולימודים ענייניים במגוון תחומי לימוד בעולם העסקי. המכללה העסקית נוסדה בשנת 1970 על מנת לתת מענה מקצועי לקהילה העסקית, שנדרשה לכוח אדם מיומן בעולם הסחר הבינלאומי וניהול שרשרת האספקה. עם השנים גברו הביקושים לתחומים נוספים שהגדילו את היקף פעילותה של המכללה עם מגוון הכשרות מקצועיות בתחום ניהול, מכירות, שפות, כספים, גבייה, הפקת אירועים ועוד מגוון רחב של קורסים המותאמים לביקושים בשוק העבודה.

על לקוחות המכללה נמנים מהחברות העסקיות הטובות והגדולות במשק, מחברות ציבוריות וממשלתיות ועד ללקוחות פרטיים, כגון בעלי עסקים קטנים שרוצים להבין לעומק את צביונו של השוק,המעוניינים לפתוח עסק פרטי, וחיילים משוחררים.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   'החממה לאמנות מקום' של מוזיאוני חיפה...
*   השחקנית ליהי קורנובסקי, ממשיכה גם...
*   מהפכה בתחום חיזוי בריאות הרכב .צילום:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים