ראש מועצת רכסים הרב דן כהן וסגנו הרב יצחק רייך הגיעו לסיור במרכז לרפואה יועצת 'זבולון' של 'כללית' בקריית ביאליק. צילום: דוברות 'כללית'

הם נפגשו עם מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי של 'כללית' רונן נודלמן, מנהלת המרכז לרפואה יועצת זבולון ד'ר דליה קסנר, מנהל המגזר החרדי של המחוז הרב משה אדלר ומנהל קשרי הקהילה של הכללית ברכסים הרב דני בוקובזה

פורסם ב: 02/01/2022 13:48

ראש מועצת רכסים וסגנו הגיעו לסיור במרכז לרפואה יועצת ובמיון הקהילתי ב'זבולון'. צילום: דוברות 'כללית'
במהלך הביקור הציג מנהל המחוז רונן נודלמן את המודל הייחודי של מרכז רפואי 'זבולון' ומגוון השירותים הרפואיים הניתנים במרכז. הוא סיפר על תהליכי הרצף הטיפולי, הניתוחים ו/או מעקבים לאחר ניתוחים ופעולות רפואיות שמתבצעות בקהילה במקום להגיע לבית החולים. המנתחים מבצעים במרכזים של 'כללית' עשרות סוגים של ניתוחים ופעולות וביניהם ניתוחים להסרת נגעים סרטניים, קטרקט ועוד, בהיקפים שמקבילים לבתי החולים הגדולים שבמרכז הארץ'.

ד'ר דליה קסנר נתנה סקירה על מרכז רפואי 'זבולון', שמתפקד כבית חולים קטן, ומועסקים בו מנהלי מחלקות ורופאים בכירים מבית החולים 'כרמל' כמנהלים מרחביים מקצועיים'.

הוסיף מנהל המחוז רונן נודלמן: 'המטופלים שלנו מקבלים את השירות הרפואי המתקדם והמוביל והציבור מעריך את הטיפול האיכותי והמקצועי ואת השירות המצוין שאנו מעניקים'.

הצוות סייר בליווי מנהל המחוז ומנהלת המרכז בחדרי הניתוח, במכון האונקולוגי ובמיון הקהילתי וקיבלו הסבר על 'זבולון' שעתידה להתרחב בשנת 2022 כולל ביצוע שדרוגים נרחבים בתשתיות הקיימות, בינוי והרחבה של שירותים ומחלקות חדשות, הכל לטובת המטופלים.

במהלך הסיור סיפר מנהל המחוז רונן נודלמן כי בזכות פתיחת המוקד עשרות אלפי מבוטחי 'כללית' באזור מקבלים שירות רפואי זמין, איכותי, ברמה הגבוהה ביותר וקרוב לבית. 'מדובר בשירות חשוב, בעיקר במציאות כיום בה בתי החולים עמוסים. המטופלים של 'כללית' נהנים מצוות רפואי איכותי ונשמר רצף טיפולי.

היתרון של הקמת המוקד ב'זבולון' הוא שהרופאים מנוסים ובעלי מומחיות בתחומים שונים, ובכל משמרת עובדים רופאים בתחום הרפואה הפנימית/דחופה, רפואת המשפחה, טראומה וילדים, אחיות מומחיות ובעלות הכשרה רלוונטית ומעטפת של צוות מנהלי. ההמתנה קצרה בהרבה מאשר בחדר מיון ולרשות הצוות מעבדה מאובזרת ומתקדמת לבדיקות דחופות, מכון רנטגן חדשני ובית מרקחת. זו בשורה אמיתית לתושבי הקריות והאזור'.

ראש המועצה הרב דן כהן וסגנו הרב יצחק רייך ציינו כי היקף השירותים הניתנים במרכז הרפואי, הנגישות לקהל החרדי והנסיעה הקצרה מרכסים מרשימים ביותר.

מנהל המגזר החרדי במחוז הרב משה אדלר ציין כי הנגשת השירותים במרכז הרפואי 'זבולון' והנסיעה הקצרה מייתרת הגעה לבתי חולים. כל הטיפולים מבוצעים באווירה בייתית והארכת שעות הפעילות במיון הקהילתי עד לשעות הלילה המאוחרות כולל פתיחת המוקד בסופי השבוע נותן מענה מצוין גם במקרי פציעה קלים ועד למקרים מורכבים יותר.

המיון הקהילתי ממוקם בבניין מספר 1 של הקריה הרפואית 'זבולון', המיון הקהילתי והמוקד יפעלו גם לאחר שעות פעילות המרפאות ועד 23:00 מידי יום, כולל סופי שבוע וחגים. הצוות הרפואי מורכב מרופאים מומחים ומצוותים רפואיים מהשורה הראשונה וייתן מענה רחב ללקוחות כללית כולל צילומי רנטגן, אק"ג, שרותי מעבדה נרחבים, תפירות, גבס ועוד.

השירות ניתן בכל ימות השבוע כולל בשישי - החל מהשעה 8:00 ועד השעה 23:00.
בשבתות ובחגים שירותי המוקד ניתנים החל מהשעה 12:00 ועד השעה 23:00.

הביקור כרוך בהשתתפות עצמית.

(אורטל ציגלמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   עצרת מחאה התקיימה הבוקר בכניסה למרכז...
*   ראש המועצה המקומית דליית אל כרמל רפיק...
*   פרופ' פרנסיס מימוני מונה למנהל המחלקה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים