המחלקה לטיפול נמרץ לב של המרכז הרפואי 'כרמל' נבחרה כמחלקת האשפוז המצטיינת והטובה ביותר בתחום השירות לשנת 2021 ב'כללית'. כתבה: רונית קיטאי .

את ההודעה על הבחירה והזכייה הודיעה מנכ'לית 'כללית' החדשה רות רלבג, בכנס הצגת תוכניות העבודה השנתי של הנהלת 'כללית' מול עשרות אלפי מנהלי 'כללית' ועובדים בכל הארץ

פורסם ב: 02/01/2022 00:16

מנהלי המערך והיחידה. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל
'כרמל מכל הלב זו אינה רק סיסמה, זוהי מציאות של מצוינות והצטיינות של כלל מערך הלב שלנו בכרמל וכולנו גאים בכם על הבחירה', בירך מנהל המרכז הרפואי 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג את רופאי וצוותי היחידה לטיפול נמרץ לב וצוותי המערך בקרדיולוגי על בחירתם כמצטיינים.

זו השנה השניה ברציפות בה היחידה לטיפול נמרץ לב של מרכז רפואי 'כרמל' מקבוצת 'כללית' נבחרת מתוך עשרות ומאות מחלקות בכל בתי החולים בכללית כמחלקה המצטיינת בשירות.

במפגש הוקרה מול צוותי המחלקה בו השתתפו מנהל בית החולים ד'ר אבי גולדברג ונציגי ההנהלה פרופ' אבינעם שירן מנהל המערך הקרדיולוגי ורופאים בכירים מכל יחידות המערך, הודה ד'ר גולדברג :'אומנם היחידה לטיפול נמרץ לב נבחרה עם הציון הגבוה ביותר אבל גם שאר יחידות המערך יחידת הצנתורים מחלקת האשפוז ועוד יחידות נבחרו בציונים גבוהים ביותר וכולכם יחד כלב אחד מובילים את המערך להצלחות כבירות.

עברתם שנה קשה של קורונה, מעבר מנהלים וכוח אדם, סגירת המחלקה ופתיחת מחלקה ולמרות כל השינויים הצלחתם לתת שירות איכותי ומוביל כי השירות נמצא בד.נ.א של המחלקה זה הכרטיס המנצח שלכם וכל הכבוד לכם'.

היחידה לטיפול נמרץ לב היא חלק אינטגרלי מהמערך הקרדיולוגי המוביל של בי'ח 'כרמל' הכולל את המחלקה הקרדיולוגית, יחידת הצנתורים, יחידת האקו ומבחני מאמץ, היחידה לאלקטרופיזיולוגיה והשרות האמבולטורי במרפאות החוץ.

ביחידה מטופלים חולים בכל מגוון מחלות הלב וחולים הזקוקים לטיפולים פולשניים כמו צנתור או התערבות אלקטרופיזיולוגית. הטיפול הרפואי סיעודי ביחידה מושתת על סטנדרטים של קרדיולוגיה בינלאומית המודרנית והעדכנית ביותר.

אהובה טל מנהלת הסיעוד של כרמל בירכה את המחלקה והמשתתפים :'זה לא קל להגיע להשיג מצוין כזה, אבל יותר קשה לשמור על ההישג ולקבל אותו פעם שניה ברציפות, מגיע לכם שאפו ענק ובמיוחד לצוות הסיעוד המצוין של המחלקה בהובלתם של סוהיל כיאל וסגניתו סבטלנה גבאי, כולכם יחד מביאים גאווה גדולה לכולנו'.

מנהל המערך פרופ' אבינעם שירן הודה על הברכות: 'ההישג באמת מחמם את הלב , כמי שמקבל את מכתבי התודה ושומע את התודות מהמחולים השוכבים אצלנו אני יודע כי השירות ושביעות הרצון לא היו מלאים אילולי המצנתרים שלנו היו עושים את העבודה הכי טובה בצנתור והאלקטרופיזיולוגים היו עושים את העבודה המעולה שלהם וכלל הרופאים היו מקבלים את ההחלטות הנכונות וכמובן שצוות הסיעוד שלנו שותף מלא וקריטי בהצלחה. התגובות שאנו רואים ומקבלים מהחולים הם מה שדוחף את כולנו להמשיך ולהצליח בכל יום מחדש, ותודה לכם'.


צוות היחידה לטיפול נמרץ לב ב'כרמל' כולל רופאים מומחים ומתמחים, אחים ואחיות מוסמכים בעלי הכשרה על בסיסית בטיפול נמרץ וכוחות עזר.במחלקה נמצא גם צוות רב מקצועי רחב מתחומים רבים כמו עבודה סוציאלית, היחידה לתזונה ודיאטה, צוות מכון פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק ורופאים מקצועיים בתחומי התמחות שונים.

סוהיל כיאל מנהל הסיעוד של המחלקה הזוכה הצטרף למברכים ו: 'הזכייה השניה ברציפות רק מוכיחה שהצטיינות והמובילות שלנו בשירות הם דרך חיים אצלנו וכל מי שמגיע לכאן מתחנך על פיה, גם הרופאים, האחיות, כוח עזר או סניטר כולם כולם מחונכים מהבסיס לשירות איכותי לטופלים. וזו דרך החיים המתווה את השביל לנכנסים לעבוד כאן ורק קח אנחנו יכולים להמשיך את ההצטיינות בשירות שכולנו גאים בה'.
מצטיינת בשירות CCU. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

צוות המחלקה בביקור מאושפז. צילום: אלי דדון

פרופ' אבינעם שירן. צילום: אלי דדון

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   יום הגיוון הבינלאומי צוין היום ברמב'ם...
*   ד'ר מאיה שימשי-ברש, מומחית ברפואת ילדים...
*   מאיר גולן חגג שם 88 שנים ועבר בבי'ח...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים