ב'כללית' מחוז חיפה וגליל מערבי שמחים על סיום השיפוץ בחטיבה הפנימית של המרכז לרפואה יועצת 'לין'. כתבה: רונית קיטאי. צילם: דוברות 'כללית'

כחלק משדרוג ופיתוח שירותי הבריאות בעיר, נערך שיפוץ רחב במרכז לרפואה יועצת 'לין' של 'כללית', וכל החטיבה הפנימית המורכבת ממחלקות: אנדוקרינולוגיה, המטולוגיה ונפרולוגיה, ראומטולוגיה ואתר טיפולי יום עברו שיפוץ רחב

פורסם ב: 19/12/2021 10:17

המחלקה בתום השיפוץ. צילום: דוברות 'כללית'
השיפוץ כלל התאמת חדרי הטיפול וההמתנה בהתאם לצרכי המטופלים, שדרוג התשתיות והחלפת הריצוף, החלפת הריהוט ואבזור חדיש למחלקות.השיפוצים שנערכו במקום הינם חלק ממכלול רחב של צעדים שעושה כללית במטרה לייעל ולשפר את השירות הניתן בעיר.

'מראה המחלקה החדש והמואר משרה אווירה נעימה על צוות העובדים במחלקה ועל המטופלים שמרבים להחמיא על השינוי. בנוסף לכך בימים אלה מתחילות עבודות לשדרוג המעליות של מרכז רפואי 'לין' לרווחת המטופלים הרבים המבקרים במרכז הרפואי' סיפרה מירב זראד - יעקבי, מנהלת אדמיניסטרטיבית של מרכז רפואי 'לין'.

לדברי רן אהרון המנהל האדמיניסטרטיבי של מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית'" 'השיפוץ הינו חלק מתנופת פיתוח ושיפור השירות של 'כללית' בעיר חיפה, שכלל גם הרחבה ושיפור נראות של מרפאות 'כללית' בכל רחבי העיר. אנו פועלים כל העת להרחבת ושדרוג התשתיות , תוך הבנת הצרכים של הצוותים הרפואיים והמטופלים. השיפוץ הנוכחי שהיה כרוך במאמץ רב ובעמל, הגיע זה עתה לסיומו והוא עדות נוספת לפעילות הברוכה שכללית מקיימת לטובת עובדיה ומטופליה בעיר'.

במרכז רפואי 'לין' פועלות מחלקות ממגוון גדול במיוחד של מקצועות הרפואה, מכון אונקולוגי מהגדולים בארץ ,בו ניתנים טיפולים ביולוגיים וכימותרפיים, מרפאת כבד ייחודית, מכון גסטרואנטרולוגיה בו מבוצעות בדיקות פולשניות, חדרי ניתוח חדישים, מכון הדמיה עדכני, אתר למתן עירויים של טיפולים, מרכז לבריאות השד עם ציוד חדיש ביותר, מרכז מפותח לבריאות העין, כולל טיפולי לייזר ובדיקות OCT, מחלקת אף אוזן וגרון, מכון פיזיותרפיה, מכון לטיפול בשמיעה ובדיבור, מרפאת כאב, כירורגיה, כירורגיה פלסטית, קרדיולוגיה, סוכרת, אלרגיה, אורתופדיה, אורולוגיה, אנדוקרינולוגיה, המטולוגיה, נוירולוגיה, נפרולוגיה, רצפת אגן, תזונה ודיאטה, ראומטולוגיה, מוקד טראומה, מיון קהילתי ובית מרקחת.

"בימים אלה ממשיכים ברחבי העיר חיפה פרויקטים של בנייה, שיפוץ ושפור נראות של מרפאות, ביניהם גם הרחבה של מתקנים ותיקים של הכללית. מרפאות רוממה, שפרינצק וכרמל צרפתי שופצו באופן מלא. בשכונות החדשות 'כללית' בונה ומכשירה מרפאות בסמוך לאכלוס של הבניינים ומפעילה שירות, ברמת הנשיא ובאיינשטיין.

באבן סינא נפתח מרכז לאשפוז יום עבור מטופלים בבריאות הנפש ובפרונט הפכנו מרפאה ותיקה למתחם מרווח וחדשני כולל מרפאה להתפתחות ילד, בבניין 'ארמון' שבהדר המחוז ביצע השקעות נרחבות. בקרוב מאוד מרפאת אבן סינא תעבור למתחם חדש ועדכני, המרפאה לבריאות הנפש לילדים ונוער עברה לקומה 4 לאזור חדש גדול וחגיגי, מרכז בריאות הילד עבר מתיחת פנים ומרפאת נאות פרס נפתחה עם בית מרקחת ומרכז לסדנאות, עם מומחים בתחום רפואת המשפחה, ילדים ומומחים מבית חולים 'שניידר', בית החולים היחיד בארץ לילדים, בתחומי קרדיולוגית ילדים, אורתופדיה ועיניים', סיכם רונן נודלמן מנהל המחוז.

(אורטל ציגלמן)
המחלקה בתום השיפוץ. צילום: דוברות 'כללית'

המחלקה לפני השיפוץ. צילום: דוברות 'כללית'

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   עצרת מחאה התקיימה הבוקר בכניסה למרכז...
*   ראש המועצה המקומית דליית אל כרמל רפיק...
*   פרופ' פרנסיס מימוני מונה למנהל המחלקה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים