לשכת עורכי הדין בישראל ושופטים. הפעם שופטי ...כדורגל. צילום: לשכת עורכי הדין. כתבה: רונית קיטאי

ההתאחדות לכדורגל, איגוד השופטים ולשכת עורכי הדין השיקו אתמול באצטדיון בלומפילד קורס ראשון מסוגו להכשרת עורכי ועורכות דין לתפקידי שיפוט בכדורגל. היה זה אירוע לזכרו של עו'ד איתן סולומון, איש משפט ושופט כדורגל. בין המברכים יו'ר לשכת עורכי הדין עו'ד אבי חימי

פורסם ב: 15/12/2021 09:36

השקת קורס הכשרת שופטי ושופטות כדורגל של לשכת עורכי הדין. צילום: לשכת עורכי הדין
עו'ד אבי חימי יו'ר לשכת עורכי הדין: 'כדורגל הוא ספורט קבוצתי וגם אצלנו במקצוע זאת עבודת צוות. אמנם ליחיד יש חשיבות מאוד גדולה, הוא זה שמבקיע את הגול, אבל בסוף זה משחק קבוצתי. אנחנו שומעים ביקורת על שופטי כדורגל, אך אל דאגה גם אצלנו יש ביקורת על שופטים ושתי המערכות עושות מלאכתן נאמנה'.

יו'ר ההתאחדות לכדורגל אורן חסון: 'שיתוף הפעולה פורץ הדרך הזה נועד לחזק את עולם הכדורגל באנשים ונשים שצדק וערכים חברתיים הם בנשמתם. הכדורגל, ובעיקר השיפוט, מציע כלים נהדרים לחיים ואני בטוח שהשילוב הזה יתרום לחברה כולה'.

עו'ד יריב טפר מנכ'ל איגוד השופטים: 'אנחנו זקוקים לשיפוט איכותי, ערכי, תורם לחברה טובה יותר. ההתגייסות של לשכת עורכי הדין, הרצון של רבים ורבות מעורכי ועורכות הדין לעלות על כר הדשא ולקחת על עצמם אתגר לא פשוט מלמדת על איכפתיות גדולה. אני בטוח שאיגוד השופטים ייהנה מתוספת מבורכת'.

יו'ר איגוד השופטים רונית תירוש: 'התגייסות לשכת עורכי הדין היא מחויבת המציאות בעידן שבו הנוער איבד את דרכו בעקבות נזקי הקורונה, הבדידות והסרת הגבולות. עורכי הדין הם בבחינת מבוגר אחראי שיתעל יחד אתנו את היצרים שהתפרצו לטובת פעילות סובלנית ומכבדת ואני מייחלת שאותם עורכי ויורכות דין יתמידו במשימה החשובה שלנו ושלהם'.

כחלק מאירוע ההשקה התקיים גם רב שיח בנושא 'דרכי התמודדות במניעת אלימות בכדורגל - היבטים משפטיים וחברתיים' בהנחיית פרופ' יאיר גלילי ובהשתתפות אלונה ברקת, עו״ד מורן מאירי, עו״ד הדס פורר, עו״ד ארי שמאי, עו״ד טל לביא, שופט הכדורגל אוראל גרינפלד ומאמן הנבחרת הצעירה אלון חזן.

את הכנס ואת הקורס יזמו עו'ד חגי הראל, חבר המועצה הארצית בלשכת עורכי הדין ועו״' יריב טפר מנכ/ל איגוד השופטים.למחזור הראשון כבר נרשמו עורכי ועורכות דין.
עו'ד אבי חימי ראש לשכת עורכי הדין. צילום לשכת עורכי הדין

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   'החממה לאמנות מקום' של מוזיאוני חיפה...
*   השחקנית ליהי קורנובסקי, ממשיכה גם...
*   מהפכה בתחום חיזוי בריאות הרכב .צילום:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים