הם פורחים בעת ביצוע ריקודי עם ישראליים. קבוצה בת 200 רקדנים יצאה לפני כשבוע לדובאי במסגרת פרויקט 'רוקדים עולם' שמפעיל גדי ביטון

בערב שבת הם ערכו קבלת שבת עם קונסול ישראל בדובאי אילן שטולמן וביום הביקור באבו דאבי התקיים מפגש של הקבוצה עם שגריר ישראל באבו דאבי , אמיר חייק שהגיע לברך את הקבוצה והצטרף אליהם בשירה

פורסם ב: 14/12/2021 21:47

צילום: יח'צ
גדי ביטון הוא כוריאוגרף, מרקיד, יוצר ויזם. הוא מפתח ומטפח את הפולקלור הישראלי מזה שנים רבות. במסגרת הפרויקט, מוציא ביטון בכל שנה קבוצת רקדנים ליעד אחר בעולם. שם הם מטיילים, מכירים תרבויות חדשות, נחשפים למחול המקומי וכמובן בכל הזדמנות רוקדים ריקודי עם. הפעם הרוקדים מישראל בילו שבוע מהנה ומרגש בדובאי ואבו דאבי. 'ההתרגשות לרקוד על אדמת דובאי שירי ארץ ישראל היתה גדולה מאוד ויוצאת דופן'.

השגריר אמיר חייק התרגש ואמר כי הוא שמח לביקורם. 'כל אחד שדורך כאן על הקרקע הופך להיות שגריר בין ישראל לאיחוד האמירויות ותורם לפיתוח שיתופי פעולה', אמר להם.

גדי ביטון: 'העוצמה של המפגש עם השגריר היתה גבוהה במיוחד מאחר שהקבוצה התאפיינה באנשים שוחרי ריקודי עם וזמר עברי יחד עם חיבור ותחושת סולידריות עמוקה כלפי העם, המדינה והשלום'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   מי התארח בחנות הדגל של PUMA בתל אביב?...
*   שאו ציונה נס ודגל. המסעדנית נתנאלה...
*   DividED - חגיגת שנה לסוכנות של רוברטו...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים