שתי דוקטורנטיות נמנות על האחיות שקיבלו מלגות בטקס ע'ש שריל ספנסר ברמב'ם. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות הקריה הרפואית רמב'ם

עד כה חולקו כ-500 מלגות מהקרן ע'ש שריל ספנסר. אמנון רמון נציג משפחת הרן ציין בדברים שכתב למנהלת הסיעוד, כי הוא שמח לראות מקרוב כיצד הצוותים הסיעודיים ברמב'ם צמחו והתפתחו אקדמית ומקצועית במפעל העצמת הצוותים לכל אורך השנים

פורסם ב: 08/12/2021 15:55

צילום: דוברות הקריה הרפואית רמב'ם
טקס חלוקת המלגות המסורתי לצוות מערך הסיעוד ה-46 במספר ע'ש שריל ספנסר ז'ל וע'ש רוזה ויהודה הרן ז'ל ,התקיים בקריה הרפואית רמב'ם. זו השנה ה-34 במהלכה מוענקות המלגות ע'ש רוזה ויהודה הרן ז'ל, כאשר זו גם השנה האחרונה בחלוקת המלגות, המתבצעת בטקס משותף.

השנה התקיים הטקס בסימן 'נתינה -מחזקת חוסן', ביום האחרון בו הודלקו 8 נרות החנוכה ובמהלכו חולקו 14 מלגות לאחיות ואחים המהווים את המודל המצטיין של הצוות הסיעודי של הקריה הרפואית רמב'ם ובתקופה זו הם בלימודים אקדמיים.

תשע מלגות הוענקו השנה על-ידי הקרן לזכרה של שריל ספנסר ז'ל. שלוש מלגות הוענקו לזכרם של יהודה ורוזן הרן ז'ל, מלגה נוספת הוענקה על ידי אגודת הידידים של בית החולים ומלגה נוספת הוענקה על ידי הנהלת הסיעוד. משנת 1980 ועד היום חולקו 32 מלגות מהקרן ע'ש רוזה ויהודה הרן ז'ל, אולם כיום זו הפעם האחרונה שנתרמו מלגות מקרן זו עבור מערך הסיעוד. בין המלגאים והמלגאיות ניתן למנות לראשונה שני דוקטורנטים, כאשר מבין יתר מקבלי המלגות הוענקו ארבע מלגות לאחיות מומחיות קליניות בסוכרת, כאב וכירורגיה.

פרופ' מיקי הלברטל שבירך ציין עד כמה הוא גאה לעמוד בראש בית החולים המחזיק בנתון שיא בהשוואה ליתר בתי החולים, עם 93% מהאחיות המוסמכות, המחזיקות בתארים אקדמיים גבוהים. אחריו עלתה מנהלת הסיעוד של רמב'ם ' גילה היימס, אשר הדגישה בדבריה את משמעות הלימודים הגבוהים וההתפתחות המקצועית הנחוצה כל כך במערך הסיעוד. זאת לצד הוקרתה האישית לצוות הסיעודי, העוסק בין מטלותיו הרבות ליד מיטת החולה, גם בהתפתחות אישית והכנסת הידע והמדע לתוך החיים המקצועיים, במטרה לשפר את השירות למטופלים.

כיבדה בנוכחותה פרופ' חנה אדמי, שהייתה מנהלת הסיעוד בקריה הרפואית רמב'ם. את הטקס חתמה אירנה מנקר, אחות מוסמכת במרפאת סוכרת ומדריכה קלינית, שנשאה דברי ברכה ותודה בשם מקבלי ומקבלות המלגה.

הטקס אורגן והונחה ע'י ליאורה אוטיץ, מנהלת הסיעוד בחטיבת ילדים בקריה הרפואית רמב'ם, בשיתוף עם חברי יחידת פיתוח צוות במערך הסיעוד של רמב'ם, כשלצדה ד'ר הגר כהן-סבאן סגנית מנהלת הסיעוד, בשיתוף עם כל הסגל המינהלי של מערך הסיעוד בקריה הרפואית רמב'ם.

בתמונה: מקבלי המלגות בטקס חלוקת המלגות ע'ש שריל ספנסר.צילום: הקריה הרפואית רמב'ם.

(נתנאל אייזיק)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   רק לכם קר? עכשיו ינואר 2022 אז צללנו...
*   תרומה מרגשת לזכר האחות מלכה גילינסקי...
*   תזונה ים תיכונית ירוקה מצליחה להאט...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים