השחקנית אסי לוי תביים בתיאטרון חיפה בהצגה חדשה בשם 'רכוש נטוש' מאת שלומית לפיד. כתבה: רונית קיטאי.צילום: גל מלכה.אינסטגרם

בתיאטרון חיפה החלו בימים אלה החזרות להצגה 'רכוש נטוש' מאת שולמית לפיד וכאמור את ההצגה תביים אסי לוי, שזוהי ההצגה הראשונה אותה היא מביימת וגם משחקת בה לצד גל מלכה ונופר סלמאן.

פורסם ב: 08/12/2021 12:56

קאסט 'רכוש נטוש' מתוך אינסטגרם. צילום: גל מלכה
אסי לוי : 'זוהי זכות גדולה שדווקא המחזה הראשון שאני מביימת הוא מחזה ישראלי של הסופרת המוערכת, שאני אוהבת מאוד-שולמית לפיד. זהו בעצם מחזה פוליטי, אל זמני, והתחושה היא תחושה עילאית לעמוד בראש קבוצת שחקנים ויוצרים ולספר את הספור הנפלא הזה דרך העיניים שלי' .

ניצה בן צבי מנכ'לית תיאטרון חיפה: 'אסי לוי, שחקנית תיאטרון חיפה אשר שיחקה בהצלחה יוצאת דופן בשנים האחרונות בקשת רחבה של תפקידים מגוונים, על בימת תיאטרון חיפה. הפעם היא תעלה כשחקנית וכבמאית. אנחנו בתיאטרון מתרגשים וגאים מאוד ששחקנית כמו אסי לוי תביים לראשונה אצלנו בתיאטרון ולנצח על ההצגה ולקבוע את אופייה גם מבחוץ וגם מבפנים. המנהל האמנותי של התיאטרון משה נאור ואני שמחים על ההזדמנות הזאת ומאחלים לה הצלחה גדולה. ההרגשה היא שכל משפחת תיאטרון חיפה עומדת מאחוריה בציפייה ובאהבה'..
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   הזמרת והיוצרת דנה לפידות חגגה אתמול...
*   ניצן שיק ושני יוסיפון שהשתתפו ב'חתונמי'...
*   יש עורכות דין שתקופת הקורונה עשתה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים