ראש העיר ירושלים משה ליאון וחברי מועצת העיר הגיעו להדלקת נר שני של חנוכה בקניון 'הדר'. צילום: שלום ניזרי

האירוע כלל טקס חגיגי שנערך ברחבת הקומה החדשה של הקניון בנוכחות אנשי עסקים, חברי מועצת ירושלים ועוד

פורסם ב: 30/11/2021 02:28

מימין לשמאל לירון אלקיים, משה ליאון, יהודה בן יוסף וימית יואלי אלה . צילום: שלום ניזרי
את האירוע פתחה לירון אלקיים מנכ'לית קניון 'הדר': 'כקניון מרכזי הממוקם בעיר הבירה, טקס הדלקת נר שני של חנוכה זו זכות. תקוותנו שאור החנוכייה יגיע לכל קצוות העיר ולכל קצוות הארץ, חג חנוכה הוא חג הגבורה האישית של כל אחד ואחת באשר הם, והאור אשר מופץ יכווין להם את הדרך הנכונה. במשך כל ימי החג, הקניון יפיץ אור ושמחה לילדים ולמשפחות, הציבור מוזמן לחגוג בהפעלות והופעות של מיטב הכוכבים ברחבי הקניון ללא עלות'.

את הטקס חתם ראש העיר ירושלים משה לאון : 'אנחנו מדליקים הערב בקניון הדר נר שני של חנוכה. היום כולנו רואים את תלפיות המוכרת אבל כבר מבינים שאוטוטו היא עומדת לעבור מהפך שלם וקניון נפלא זה ימשיך להיות עוגן עבור תושבי השכונות הסמוכות ועבור הירושלמים כולם.

התחלנו כבר לראות את המגדלים צומחים מעלה ולאט לאט השכונה תשנה את פניה. צפויים להיבנות כאן 8,600 יחידות דיור משולבים עם מסחר, תעסוקה ומבני ציבור.רכבת קלה תעבור כאן, השכונה תהפוך לאבן שואבת ואני סמוך ובטוח שהפריחה באזור זה תוביל גם לחיזוקו של קניון הדר שממשיך להתפתח ולהיות בית לקהילה. יש למה לצפות'.

בין המשתתפים באירוע חבר מועצת העיר יהודה בן יוסף המחזיק בתיק קידום עסקים, חברת מועצת העיר ימית יואלי- אלה וחבר מועצת העיר אבישי כהן, רז זלצמן מנהל ענף נדל'ן ישראל חברת כלל ביטוח ופיננסים, ניר דקל מנהל השקעות נדל'ן חברת כלל ביטוח ופיננסים ועוד.

בתום הטקס חולקו סופגניות ונערכה שירה בציבור של מיטב שירי חנוכה. לאחר מכן החל מופע לכל המשפחה המבוסס על כל שירי הילדות המיתולוגים של עוזי חיטמן ז'ל ויגאל בשן ז'ל.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   שיתוף פעולה ייחודי בין עיריית חיפה...
*   עובדי חברת החשמל תיקנו בליל אתמול...
*   יעקב ערמון מונה למנהל המחקר והפיתוח...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים