'קפה שחור ברכבת אקספרס' מאת מאיר גז. הוצאת 'סטימצקי'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלבום פרטי

זהו ספרו הרביעי במספר של מאיר גז שכתב ספר מתח מרתק מאוד כ...נקבה. אם לא הייתי רואה את שמו על כריכת הספר, הייתי משוכנעת שמדובר בסופרת מופלאה. למה כתבת כאישה? 'כדי לאתגר את עצמי' הוא צוחק לשמע שאלתי. מאיר גז שכתב למגירה בלבד מגיל צעיר, הפך מאז שנת 2018 לסופר. הוא עושה זאת בצד עבודתו כמנהל פרויקטים במערכות מידע בחברת ביטוח גדולה

פורסם ב: 30/11/2021 02:18

מאיר גז וספרו 'קפה שחור ברכבת אקספרס'. צילום: אלבום פרטי
'קפה שחור ברכבת אקספרס' הוא כאמור ספר מתח מרתק. גיבורת הספר היא מאיה, רווקה יפהפייה המחפשת אחר ה'מיועד' שלה. יום אחד היא נפגשת עם אמיר, בנו של איל הון ישראלי. הדייט המוצלח בבית הקפה הקטן והאינטימי מסתיים בנשיקה. למחרת בבוקר מתברר למאיה כי אמיר מצא את מותו בתאונת רכבת מספר שעות בלבד לאחר שנפגשו לאחרונה.

היא כל כך רצתה להמשיך להפגש איתו וחיכתה לרגע זה ולפתע מצאה את עצמה לחשודה מיידית ומוצאת את עצמה בעין הסערה, אירוע רודף אירוע, ודומה כי בכל יום שעובר האמת חמקמקה ומתעתעת. כמו בתנועת רכבת, העלילה דוהרת לקראת פתרון התעלומה כשבכל רגע, הפתעה חדשה מגיחה על המסילה וטורפת את כל הקלפים.


למאיר גז יש תובנות בחיים ועל הספר האחרון שכתב הוא אומר: 'אני מאמין שהחיים שלנו הם כאן ועכשיו ולכן חשוב שנהנה מרגעים קטנים כגדולים כמו קריאת ספר שעושה טוב לנשמה, כמו גם, מהדרך שאנחנו עושים ומההחלטות שאנו מקבלים. מגיל צעיר התחלתי לכתוב בהתחלה שירים למגירה ולחבר'ה ומשנת 2018 כותב ספרי מתח קלילים וקצביים השזורים בדמיון רב. אני מזמין אתכם להתרווח בכיסא ולהתרגש כמוני מקפה שחור ברכבת אקספרס'.


מאיר גז יליד 1970, גרוש מזה שש שנים ואב לאופק גז בת ה-18 שעומדת להתגייס לצה'ל נולד בבי'ח אסף הרופא ועם לידתו עקרו הוריו לפתח תקוה, ומאז גיל תשע ועד היום הוא מתגורר בנתניה.

מאיר גז הוא סופר, משורר, מגשר, יזם ומנתח מערכות מידע בעיקר בתחום הביטוח. לדבריו 'זהו אמנם תחום שמרני אבל מרתק ואני מוצא שגם בו אפשר לתת ביטוי ליצירתיות'. הוא גם מחבר ספרי המתח: 'מונדרה' ו'סולו לשניים' ואוסף השירים 'וגם אם חולמים אנחנו'.

עריכה ספרותית ולשונית: אורית צמח
תמונת העטיפה: shuterstock
עיצוב העטיפה: סטודיו 'סטימצקי'
עימוד: ענת ניסן
מו'ל: סטימצקי הוצאה לאור

הספר מכיל 188 עמודים ומחירו 92 ש'ח. את הספר 'קפה שחור ברכבת אקספרס' מאת מאיר גז אפשר להשיג ב ברשת חנויות 'סטימצקי' ובאתר של מאיר גז :

www.meirgez.com
'קפה שחור ברכבת אקספרס' מאת מאיר גז. הוצאת סטימצקי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'ואז אתה נגעת' מאת עירית פלינט בקר...
*   'התפוח נפל רחוק מהעץ' מאת עמיעד לפידות...
*   'שמיל החציל' מאת רן שליים. איורים: בועז...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים