שירות חדש במרכז בריאות הילד של 'כללית' בקריה הרפואית 'זבולון' - מרפאה לנוירוכירוגיה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

במרכז בריאות הילד בזבולון מתקיים שיתוף פעולה ייחודי הנותן מענה רפואי תוך רתימת מיטב המומחים של בית חולים שניידר לטובת מתן שירות רפואי איכותי לילדי הקריות והסביבה

פורסם ב: 28/11/2021 20:45

מרפאת 'זבולון' מראה מבחוץ. צילום: דוברות 'כללית'
מרפאה לנוירוכירורגיה עם מומחים מבית חולים שניידר מקבוצת כללית, בית החולים היחיד לילדים בארץ
ילדי הקריות והסביבה שמבוטחים בכללית במחוז חיפה וגליל מערבי ייהנו מעתה משירות בתחום הנוירוכירורגיה במרפאה ייחודית שנפתחה במרכז בריאות הילד של כללית בזבולון על ידי צוות המערך לנוירוכירורגיה בניהולו של ד"ר אמיר קרשנוביץ' רבינוביץ' מבית חולים שניידר, מקבוצת כללית, בית החולים היחיד לילדים בארץ.

'המרפאה החדשה מרחיבה את מגוון האפשרויות הטיפוליות העומדות לרשות מטופלי 'כללית' למצבים נוירוכירורגיים מורכבים. במרפאה יאובחנו ויטופלו מקרים כגון גידולי מוח או בעיות בכלי הדם המוחיים, בעיות בעמוד השדרה, כגון לחץ עצבי של דיסק בין חולייתי, גידולים או שברים ועוד. המרפאה מיועדת לילדים בלבד ונדרשת הפניית רופא', מסביר ד'ר חנן בבילסקי, מנהל מרכז הילד 'זבולון'.


מרפאת נוירוכירורגיה ילדים של מומחי בית החולים שניידר מצטרפת למגוון רחב מאוד של רופאים יועצים במרכז בריאות הילד בקריון בתחומים אורתופדיה, אנדוקרינולוגיה, אלרגיה, קרדיולוגיה, ריאות, גסטרואנטרולוגיה, נוירולוגיה ועוד. השילוב של רפואה ראשונית ויועצת מאפשר טיפול כוללני תחת קורת גג אחת תוך שמירה על הרצף הטיפולי עם רופא הילדים.

'השקענו מחשבה רבה בהתאמת השירות לצרכים של הילדים בקריות תוך שילוב ייחודי של מיטב המומחים של הכללית' שיתפה ד'ר סילבי שילר, מנהלת מינהלת קריות במחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית'.

'כאשר רופאים מבית החולים עובדים גם בקהילה, נוצר רצף טיפולי שבו הרופא שטיפל בך במרפאה בקהילה ימשיך לטפל בך בבית החולים במידת הצורך. ב'כללית' מחוז חיפה וגליל מערבי עובדים בשיתוף פעולה מלא עם בית חולים 'שניידר' והמומחים מ'שניידר' עובדים במרפאות בקהילה, מה שמאפשר למטופלינו ליהנות מרפואה איכותית ומקצועית', סיכם רונן נודלמן, מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית'.

תיאום התור באמצעות טלפון 2700*

(אורטל ציגלמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מחממים את קשישי העיר צפת. חם בגוף וחם...
*   מהנהלת מגן דוד אדום מודיעים לנו כי...
*   פרויקטור הקורונה פרופ' סלמאן זרקא...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים