רונן נודלמן מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית' נפגש עם עמוס נצר ראש המועצה האזורית 'זבולון' והודה לו על שיתופי הפעולה. כתבה: רונית קיטאי

הכוונה היתה לשיתוף הפעולה במאבק למיגור נגיף הקורונה ועל הדרך המשותפת לקידום בריאות לטובת מבוטחי 'כללית'

פורסם ב: 14/11/2021 11:06

מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית' רונן נודלמן, מעניק תעודה לראש המועצה האזורית זבולון עמוס נצר. צילום: דוברות 'כללית
שיתף רונן נודלמן מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית': 'בין 'כללית' והמועצה בניהולו של עמוס נצר קיים שיתוף פעולה הדוק למען בריאות תושבי המועצה ומבוטחי 'כללית'. יחד פעלנו בשנה וחצי האחרונות בשגרה מאתגרת בעקבות הקורונה, ובזכות השותפות בנינו ולצד שגרת הטיפולים במרפאות, הגענו להישגים יפים במאבק בנגיף הקורונה ואני רוצה להודות בשמי ובשם 'כללית' על שיתוף הפעולה.

ראש המועצה האזורית זבולון עמוס נצר בירך: 'אני מודה למנהל המחוז על העבודה המאומצת והטובה ועל שיתוף הפעולה המוצלח איתנו במספר פרויקטים. כללית מעניקה לתושבי זבולון שירות מצוין בשגרה ובחירום וחשנו זאת היטב בתקופת הקורונה כשהביאו לכאן צוותים רפואיים לאיוש עמדות חיסונים על מנת להנגיש אותן כמה שיותר לכולם. אני מתכוון להמשיך ולפעול יחד על מנת להביא את שירותי הבריאות הטובים ביותר לכלל תושבי המועצה'.

סיכם רונן נודלמן: 'אני מברך על שיתופי הפעולה עם המועצה והעשייה הרחבה גם בשגרה ובחירום. אנו דואגים כל העת לבריאות הציבור, משפרים תשתיות, משפצים ומרחיבים מרפאות, מנגישים שירותים רפואיים ומשפרים זמינות.

השבוע השקנו את המוקד בקריה הרפואית 'זבולון' וזו בשורה אמיתית למבוטחי 'כללית'. המיון הקהילתי ימשיך לפעול ברצף כל יום עד השעה 23:00 ובסופי השבוע המוקד יפעל בשעות 12:00-23:00 כולל בשבתות ובחגים. היתרון המשמעותי ביותר בהקמת המוק הוא כי במהלך כל שעות הפעילות המוקד יאויש ע'י טובי הרופאים ובהתמחויות שונות (מומחים ברפואה פנימית/דחופה, משפחה, טראומה וילדים) כולל שירותי סיעוד ומנהלה רחבים, ההמתנה קצרה מהמתנה בחדר מיון ולרשות הצוות מעבדה לבדיקות דחופות, מכון רנטגן ובית מרקחת'.

(אורטל ציגלמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   רק לכם קר? עכשיו ינואר 2022 אז צללנו...
*   תרומה מרגשת לזכר האחות מלכה גילינסקי...
*   תזונה ים תיכונית ירוקה מצליחה להאט...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים