השבוע ב'כללית' חיפה וגליל מערבי: לרגל יום הרוקח שחל השנה ב - 11.11.21 - תכירו את טל אנטה, מנהלת בית מרקחת כללית גבעת הרקפות בקריית ביאליק

טל אנטה מנהלת בית מרקחת כללית גבעת הרקפות בקרית ביאליק מספרת שכבר בילדותה אהבה לשחק עם חברותיה כרוקחת

פורסם ב: 09/11/2021 12:09

טל אנטה, מנהלת בית מרקחת 'כללית' גבעת הרקפות בקריית ביאליק. צילום: דוברות 'כללית'
טל אנטה, מנהלת בית מרקחת כללית גבעת הרקפות בקרית ביאליק מספרת שכבר בילדותה אהבה לשחק עם חברותיה כרוקחת wכשחברות שלי היו משחקות במסיבת תה, אני הייתי מכינה מחברת מרשמים, רושמת מרשם ומחפשת את התרופה המתאימהw/

טל אנטה ( 47) , אם ל-– 4, מתגוררת בגבעת טל בקריית אתא, למדה תואר ראשון ושני ברוקחות באוניברסיטה ברומניה. בתום הסטאז' החלה לעבוד כרוקחת במרפאות 'כללית' חיפה וגליל מערבי. בהמשך השתלמה בצמחי מרפא ותוספי תזונה.

"אני שמחה ומברכת שהגשמתי חלום ילדות ואני רוקחת כבר כ- 21 שנים. העיסוק ברוקחות כיום הוא אחד החשובים ביותר במתן שירותי בריאות, ורוקחים הם אנשי המקצוע בתחום הבריאות שיש להם את הידע המפורט ביותר על תרופות וכיצד הם פועלים. כמו במקצועות בריאות רבים אחרים, הרוקחות משתנה ומסתגלת לשיטות העדכניות ביותר של אספקת בריאות. רוקחים מייעצים על דרכי טיפול שונות, ופתרונות אלטרנטיביים שעשויות להועיל למטופל" שיתפה טל.

עולם הרוקחות עובר שינויים רבים והיום הרוקח הוא חלק מהצוות המטפל ומסייע בתחום האיכות הרפואית על ידי ייעוץ רוקחי ובהכוונה. בית המרקחת עובר מהפכה דיגיטלית וכיום ניתן לקבל ייעוץ רוקחי מרחוק – שירות שניתן בחינם, לזמן תור לבית המרקחת – שירות שחוסך לנו את ההמתנה, להזמין תרופות עד הבית – שירות שכרוך בתשלום או לאסוף את התרופות מהסניף.

"אני מנהלת את בית מרקחת בגבעת הרקפות באווירה משפחתית ומיוחדת ואני שמחה ומברכת על השירותים והשדרוגים הטכנולוגים שמשפרים את השירות למטופל, חוסכים זמן ומצמצמים את ההגעה לבית המרקחת והמטופלים יודעים שאני כאן בשבילם בכל רגע ובכל פניה. אני נהנת לעזור למטופלים והם יודעים שהם בידיים טובות', סיכמה טל.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מחממים את קשישי העיר צפת. חם בגוף וחם...
*   מהנהלת מגן דוד אדום מודיעים לנו כי...
*   פרויקטור הקורונה פרופ' סלמאן זרקא...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים