כמידי שנה, תקיים גם השנה עמותת 'שייט חיפה', בשיתוף רשות הים של עיריית חיפה, את משט החורף על-שם רב החובל ראובן סדנאי ז'ל. כתבה: רונית קיטאי

המשט, שייערך בסמוך לחוף השקט שבשכונת בת-גלים בחיפה יתקיים בימים שישי ושבת בתאריכים 12-13/11/21, בהם תיערך תחרות שייטים בסירות מפרש ובשבוע שלאחר מכן, בתאריכים 19-20/11/21, תתקיים תחרות גולשי רוח

פורסם ב: 07/11/2021 10:13

צילום: לי בן נון
השנה ישתתפו בתחרויות קרוב ל-500 שייטים וגולשים ממועדוני גלישה ושייט רבים מכל רחבי הארץ, בהם: שדות ים, אשדוד, עכו, הרצליה, נהריה, נחשולים, חדרה, מכמורת, גינוסר ותל אביב.

בתחרויות ישתתפו השנה דגמים שונים של סירות מפרש בגדלים שונים, כגון לייזר, 4.7, 420 ועוד וכן גלשני רוח מדגמים שונים, בהם גלשני IQFOIL, המרחפים מעל למים וכוללים מפרש באורך 9 מטרים, השט במהירות של 40-50 קמ'ש.

ראובן סדנאי ז'ל היה נשיא כבוד של עמותת שייט חיפה והמנוע מאחורי מעבר פעילות השייט מהקישון אל החוף השקט, במטרה לאפשר לילדים לשוט ולגלוש. רב חובל ראובן סדנאי ז'ל בוגר מחזור ז' של בית הספר הימי, היה בעל חברת ספנות ותורם משקיע בחינוך ימי בחיפה. סנדאי המנוח ייסד את חברת קוראל שירותי ים בע'מ ושימש כקונסול כבוד של פורטוגל בחיפה וכאמור נשיא כבוד של מועדון השייט חיפה.

ניתן יהיה לצפות בתחרויות מהטיילת הסמוכה לבית החולים רמב'ם, מחופי הרחצה בשכונת בת-גלים וממצפור סטלה מאריס.


(גיל מלר)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   איזו 'תחושת בטן' היתה לשחקנית אודיה...
*   מיזם תיירותי דיגיטלי חדש: הושקה 'הדרך...
*   מלון 'דן כרמל' בחיפה אירח בשבוע שעבר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים