מנהלי ועובדי לוריאל בישראל יצאו להתנדב בחמישה מוקדים שונים ברחבי הארץ למען הקהילה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: גדי סיארה

זה קרה במסגרת 'יום האזרחות הטובה' אותו מקיימת החברה זו השנה ה-11. אלי שגיב מנכ'ל לוריאל ישראל אירח את שגרירת גרנייה בישראל, השחקנית מגי אזרזר ההריונית

פורסם ב: 31/10/2021 08:57

מגי אזרזר ואלי שגיב באירוע ניקוי חוף הים. צילום: גדי סיארה
הפעילות נערכה תחת הכותרת 'כולנו אזרחים' עם עובדי מטה החברה בנתניה, ממרכז ההפצה בקיסריה ומהמפעל במגדל העמק, אשר הקדישו את כל יום העבודה שלהם לטובת התנדבות משמעותית למען הקהילה.

מנהלי ועובדי לוריאל ישראל התפרשו החל משעות הבוקר המוקדמות ב-5 מוקדים שונים, ממגדל העמק ועד בני ברק, מנתניה ועד גן חיים, ועסקו בפעילות התנדבותית משמעותית, בשיתוף פעולה עם ארגונים ועמותות המהווים שותפים חברתיים של לוריאל.

הפעילות ההתנדבותית התקיימה כאמור בחמישה מוקדים שונים: בעמותת 'אוהל שרה' בבני ברק - במסגרת 'מרכז הטיפוח של לוריאל', העניקו המתנדבות והמתנדבים של לוריאל טיפולי יופי וטיפוח מפנקים לנשים בעלות מוגבלויות המגיעות למרכז התעסוקה מדי יום.

בחוף ארגמן בנתניה הצטרפה השחקנית מגי אזרזר, שגרירת גרנייה בישראל, שצפתה בעובדים בניקוי החוף וסביבתו, בשיתוף עמותת 'אקואושן' הפועלת למען הסביבה הימית והחופית

במרכז הלוגיסטי של 'לקט ישראל' בגן חיים, סייעו העובדים באריזת סלי מזון של פירות וירקות טריים המיועדים לנזקקים, בפנימיית הילדים 'בית אלעזרקי' בנתניה סייעו המתנדבים בשיפוץ ושיפור נראות חדרי הפנימייה והחללים המשותפים, כמו גם החצר של הילדים ועובדי מפעל לוריאל במגדל העמק - סייעו בשיפוץ ושיפור נראות גן ילדים בעיר, על מנת להיטיב עם באיו.

אלי שגיב מנכ'ל 'לוריאל ישראל' סיכם את היום באירוע מיוחד לעובדים המתנדבים: 'חברה מצליחה נמדדת לא רק בביצועים העסקיים שלה אלא גם באימפקט החברתי החיובי שהיא מייצרת סביבה. אתם, אנשי 'לוריאל ישראל', הם אלו שעושים את ההבדל, מהווים דוגמא ומובילים שינוי חשוב. אני מודה לכל אחת ואחד מכם על רוח ההתנדבות הלוריאלית וגאה בכם על העשייה החשובה. יום האזרחות הטובה בלוריאל, אליו מצטרפת פעילותנו החברתית לאורך השנה כולה אשר שמה דגש מיוחד על קידום נשים, הוא כבר חלק ממי שאנחנו, חלק בלתי נפרד מחזון החברה ומדרך הפעולה שלנו. אליכם מצטרפים היום עוד עשרות אלפי עובדי לוריאל בכל העולם, שחוברים יחד כדי לחולל אימפקט חברתי משמעותי'.
אלי שגיב מנכ'ל לוריאל ישראל ודניאלה פרוסקי-שיאון מנהלת תקשורת וקיימות 'לוריאל ישראל'. צילום: גדי סיארה

מנהלי ועובדי לוריאל ישראל מנקים את החוף. צילום: גדי סיארה

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   חברת HackerU תרמה עשרות מחשבים וציוד...
*   חברת ר.ב.דגנים יבואנית מותג התבלינים...
*   ב- 28.12.2021 נערכה ברחבי הארץ בחינת ההסמכה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים