ליאור סושרד אמן החושים המפורסם ברחבי תבל, נבחר לשגריר עולמי של מותג שעוני היוקרה השוויצרית HUBLOT. כתבה: רונית קיטאי. צילום: עדי אורני

דוד פולטורק מנכ'ל חברת 'רולטיים' יבואנית בלעדית של HUBLOT אמר כי החברה רואה בליאור סושרד שגריר אידיאלי להובלת המותג. ליאור סושרד חובב השעונים מאז ילדותו, יהנה מעבודה שהיא חלומית עבורו

פורסם ב: 25/10/2021 08:37

ליאור סושרד שגריר מותג HUBLOT. צילום: עדי אורני
בכך מצטרף ליאור סושרד מצטרף לרשימת שגרירי ארוכה ומכובדת של שגרירי המותג וביניהם הכדורגלן הצרפתי קיליאן אמבפה, הטניסאי נובאק דג'וקוביץ, המוזיקאי הבינלאומי ג'יי סנייק ועוד.

הבחירה של מותג השעונים היוקרתי הובלו בסושרד, הייתה מתוך הרצון להרחיב את מנעד הכוכבים בתחום הבידור, כאשר בחרו בפורץ הדרך הגדול בתחומו, יחד עם אהבתו הידועה לתחום השעונים, החיבור בין אמן החושים למותג השעונים היוקרתי היה מתבקש למדי. במפגשים מקדימים של ההנהלה הבכירה הרי שליאור סושרד הכריזמתי, השאיר את כל הנוכחים פעורי פה מיכולותיו. משם, הדרך הייתה קצרה לרשימת השגרירים האקסקלוסיבית.

במסגרת שיתוף הפעולה,ליאור סושרד ישתתף בקמפיינים, אירועים והשקות של HUBLOT מסביב לעולם ובישראל. התוכניות בין המותג הנ'ל ושגרירו הן רבות, ובעתיד מתוכנן גם שעון במהדורה מיוחדת בשיתוף האמן.

ליאור סושרד :'מאז שאני ילד תחום השעונים הקסים וסיקרן אותי, אין חלום גדול יותר עבורי להיות חלק מהעולם המופלא של הובלו. מדובר בחברה שהחזון וערכיה זהים לשלי, אם זה בחדשנות, נועזות, ראשוניות ודיוק'.

דוד פולטורק מנכ'ל חברת 'רולטיים' יבואנית הבלעדית של HUBLOT : 'בחירתו של ליאור סושרד לשגריר המותג, היא בשורה, גאווה וכבוד גדול עבור ישראל. ליאור סושרד מביא עמו השקפת עולם המשתלבת עם ערכי המותג ואנחנו רואים בו שגריר אידיאלי להובלת המותג ובטוחים כי העבודה המשותפת תהיה מוצלחת ומעניינת'.

חברת HUBLOT היא יצרנית שעוני יוקרה שוויצרית, אשר הוקמה בשנת 1980. כיום החברה נמצאת תחת בעלות של קבוצת מוצרי היוקרה הצרפתית LVMH ויש לה 130 בוטיקים ברחבי העולם, כולל חנות בוטיק בישראל. קבוצת 'רולטיים' המתמחה בייבוא ושיווק שעונים ותכשיטים מייבאת באופן בלעדי את המותג בישראל.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   20 נשים צעדו בשלישי בערב במתחם האירועים...
*   בשלישי בערב אירח שגריר הפיליפינים...
*   הערב נערכה ההשקה החגיגית של העונה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים