צוות אשפוז בית ביחידה להמשך טיפול במחוז חיפה וגליל מערבי בכללית הגשים חלום לחולה עם ניוון שרירים שלא יצאה מהבית למעלה מעשור - טיול בטב

צוות אשפוז בית ביחידה להמשך טיפול במחוז חיפה וגליל מערבי בכללית הגשים למטופלת את החלום, לצאת לטבע ולצפות בגלים המתנפצים על גבי החוף

פורסם ב: 10/10/2021 11:31

צוות היחידה להמשך טיפול הגשים חלום למטופלת. צילום: דוברות 'כללית'
'אנחנו מלווים את המטופלת והמשפחה קרוב לעשר שנים, וכל ביקור אנחנו שומעים על החלום שלה', סיפרה סחר נאטור, אחות ביחידה להמשך טיפול. ומוסיפה סחר: 'חזרתי ליחידה וד'ר מוחמד חואלד, רופא ביחידה ואני החלטנו שאנחנו מגשימים לה ולמשפחתה חלום ומי התחלנו לתכנן את הטיול.

לביתה של א' הגיעו צוות של מד"א, אמבולנס המשאלות והיחידה להמשך טיפול ויחד הורידו אותה מביתה על גבי מיטה מיוחדת והסיעו אותה באמבולנס לתחילת הטיול שהתחיל בתצפית בהר בבית ג'ן, לאחר מכן ארוחה חגיגית במסעדת אלערישה בכפר ראמה ומשם נסיעה לראש הנקרה וסיום בחוף, בטיילת נהריה, צפייה בשקיעת השמש עם בני משפחתה'.

"לראות את ע' מחוץ לחדר, בטבע, במסעדה ובים היה אחד הרגעים המרגשים בחיינו. לאחר שנים רבות שלא יצאה מביתה, הצוותים לקחו אותה לטייל, לאכול, פשוט לבלות. חווינו חוויה מרגשת כמשפחה. אנחנו מודים לכולם' שיתפה אמה של ע'.

'ביחידה להמשך טיפול מאושפזים באשפוז בית 98 מטופלים מונשמים וצוות נותן מענה רפואי כל ימות השנה ובזכות השירות והטיפול המטופלים מטופלים בביתם ובחיק המשפחה. היה מאוד מרגש להגשים לע' ומשפחתה את החלום. המשפחה לא הפסיקה להודות לנו. זאת הייתה זכות גדולה לחוות את היום המיוחד עם המשפחה', סיכמה ניהל ח'טיב, מנהלת הסיעוד ביחידה להמשך טיפול.

(אורטל ציגלמן, טלי שרייר-וגנר)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   על רקע מצוקת רפואת המוח בישראל , מסכמים...
*   'לאומית שירותי בריאות' חנכה את המרכז...
*   המרכז הרפואי 'כרמל' ערוך ומוכן לחירום...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים