ד'ר (לספרות אמריקאית) ג'וליה פרמנטו צייזלר, מונתה למנהלת האמנותית של פסטיבל הסופרים הבינלאומי ירושלים

פסטיבל הסופרים ירושלים' יערך בין 15-19 במאי 2022, במקביל ובשיתוף עם פורום הספר הבינלאומי המכנס את קהילת המו'לות הבינלאומית

פורסם ב: 12/08/2021 08:50

ג'וליה פרמנטו. צילום: זיו ברקוביץ'
לדברי ג'וליה פרמנטו צייזלר:'אני מתרגשת להיות המנהלת האמנותית של פסטיבל הסופרים במשכנות שאננים. השמחה והריגוש מלווים גם בתחושות של אחריות לצד הרפתקנות' פסטיבל הסופרים הוא פלטפורמה משמעותית בעולם הספרות הבינלאומי והישראלי, ואני שואפת שהמבקרים בו יזכו לא רק להכיר את הכוכבים הגדולים אלא גם להיחשף לקולות פחות מוכרים. אני מתכננת לטרוף את הקלפים ולהוביל פסטיבל מעורר השראה, מסקרן וחדשני'.

ד'ר ג'וליה פרמנטו-צייזלר היא סופרת ועורכת, זוכת פרס משרד התרבות לסופרים בראשית דרכם. מחברת הספרים 'ספארי' ו'כפר סבא 2000' והיא דוקטור לספרות אמריקאית מאוניברסיטת קליפורניה בסן דייגו. כיום היא פוסט-דוקטורנטית במחלקה לספרויות זרות באוניברסיטת בן גוריון.

מוטי שוורץ מנכ'ל משכנות שאננים: 'אני שמח על הצטרפותה של ג'וליה פרמנטו-צייזלר, לקראת הפסטיבל ה-10 שנקיים בשנה הבאה. פסטיבל הסופרים הוא פרויקט הדגל של משכנות שאננים, ואני בטוח שג'וליה תביא עימה את הרוח הנכונה לבמה המרגשת אותנו כל שנה מחדש. אני מודה ללירן גולוד שפרשה כדי להתמקד בכתיבתה ועשתה עימנו כברת דרך מרתקת'.

פסטיבל הסופרים הבינלאומי ירושלים, אירוע הספרות הבינלאומי המרכזי המתקיים בישראל, מארח מדי שנה קולות ייחודיים בשדה הספרות העולמי. סופרים מובילים לצד קולות צעירים וחדשים. בפסטיבל מתקיימים אירועים חד-פעמיים שנוצרו והופקו במיוחד עבורו: מפגשים ספרותיים, סדנאות, סיורים, מופעים וכיתות אמן עם יוצרים מהארץ והעולם.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   מי גאון ברפואה ומדע? כתבה: רונית קיטאי...
*   אבידה לענף המזון. נפטר בועז אליאב...
*   שירות מכולת האונליין ,Yango DelY ממשיך...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים