החל מהיום 8.8.21 , יוכלו לקוחות פלאפון הטסים לארה'ב ליהנות משירותי דור 5 בכל המדינות שלה. כתבה: רונית קיטאי. צילום:רמי זרנגר

18 מדינות של דור 5 יקבלו שירותי תקשורת מחברת 'פלאפון' תספק שירותי דור 5 בארה'ב וקנדה לטסים לחו'ל. דרור בהט סמנכ'ל השיווק של פלאפון, YES ובזק בינלאומי על מהפכת דור 5

פורסם ב: 08/08/2021 15:38

דרור בהט.צילום: רמי זרנגר
זאת בעקבות הסכם שנחתם עם ענקיות התקשורת AT&T ו- Verizon לאספקת שירותי דור 5. במקביל ייהנו הלקוחות גם משירותי דור 5 בקנדה.
השירותים יינתנו לרוכשים חבילת חו'ל רגילה לקנדה וארה'ב, ללא תשלום נוסף.

זה מצטרף ל- 16 מדינות ברחבי העולם ביניהן יפן, גרמניה, איחוד האמירויות, בהן לקוחות חברת פלאפון יכולים ליהנות מאינטרנט מהיר דור 5
לפי הערכות, עד סוף 2021, יותר ממיליון ישראלים יהיו בעלי מכשיר תומך דור 5.

עכשיו גם ארה'ב על מפת דורה- 5. כל זאת בעקבות הסכם שחתמה חברת פלאפון עם שתי ענקיות תקשורת AT&T ו- Verizon, וכך ייהנו לקוחות פלאפון שטסים לחו"ל מאספקת שירותי דור 5 בכל המדינות ללא תוספת תשלום מעבר לרכישת חבילת חו'ל' רגילה.

בימים הקרובים ייחתם הסכם גם עם חברת T-Mobile ובכך פלאפון תהיה החברה הישראלית הראשונה שחתומה על הסכמים לאספקת שירותי דור 5 עם שלוש המפעילות הגדולות בארה"ב. גם קנדה מצטרפת לרשימת המדינות בהן יוכלו להנות לקוחות פלאפון משירות דור 5.

העיסקאות עם שתי החברות נחתמו במסגרת פרויקט מיוחד של חברת 'פלאפון' למתן שירותי דור 5 בחו'ל, עקב ההערכות שהתבצעו בחברה לפיהן, עד סוף 2021 יותר ממיליון ישראלים יחזיקו מכשיר דור 5. לאור הביקוש ועל מנת לענות על הצורך, השקיעה החברה מאמצים רבים לספק שירותי דור 5 בחו"ל ולקוחות פלאפון יכולים להנות מהם ב- 16 מדינות נוספות מלבד ארה"ב וקנדה: איחוד האמירויות, אירלנד, בלגיה, גרמניה, הולנד, הונג קונג, הפיליפינים, טאיוואן, סין, פולין, פינלנד, קפריסין, רומניה, שוויץ ותאילנד.בחודש האחרון, לרגל המשחקים האולימפיים בטוקיו, נחתם הסכם מיוחד עם יפן כדי שגם הספורטאים הישראלים המשתתפים באירוע יוכלו להנות מדור 5.

במחקר שערכה החברה לרגל השקת דור 5 בארה'ב נמצא כי: היעד הפופולרי ביותר לטיסות ישראלים בחודש יולי הוא יוון עם 22% מהטסים לחו"ל שטסו ליעד זה, מייד אחריה ארה"ב עם 13%, טורקיה (שמהווה גם מדינת קונקשיין פופולרית) עם 12%, איטליה, גרמניה, צרפת וקפריסין עם 4% כל אחת, גאורגיה, אנגליה וצפון אירלנד, אוסטריה ובולגריה עם 3% כל אחת ו-21% מהישראלים טסו ליעדים אחרים.

דרור בהט סמנכ'ל השיווק של 'פלאפון', 'yes' ו'בזק בינלאומ'י אמר: 'אנו גאים להמשיך ולהוביל את מהפכת דור 5 לא רק בישראל ומשקיעים מאמצים רבים כדי שלקוחות החברה ייהנו מדור 5 גם בעולם. ארה'ב היא יעד מבוקש מאד לטיסות ישראלים ובמהלך חודש אוגוסט הקרוב תתווסף לרשימה גם דרום קוריאה. אנחנו במגעים להוספת יעדים נוספים על מנת לתת ללקוחות פלאפון את המענה הרחב ביותר'.

על פי נתוני ארגון ה-GSA העולמי, 163 מפעילות ברחבי העולם (כ-20% מכל המפעילות הסלולריות בעולם) השיקו מסחרית רשת G5 פעילה ברחבי העולם ב-64 טריטוריות שונות. עוד 435 מפעילות ב-133 מדינות עוסקות בפיתוח רשת G5 בשלב זה או אחר.

המדינה המהירה בעולם כיום במהירות דור 5 היא דרום קוריאה עם מהירות הורדה ממוצעת של כ-361 מגה והערכה היא שעד 2025 היא תהיה המדינה המובילה בעולם עם 59% חדירה של רשת דור 5. מעל 756 דגמים של מכשירי דור 5 הוכרזו עד היום עם יותר מ-120 יצרנים שונים, כמחצית מהמכשירים תומכי דור 5 הם טלפונים סלולריים (היתר בעיקר סביב צ'יפים, ראוטרים מבוססי G5, לפטופים ועוד).
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   ירדן הראל הצטלמה לקמפיין חברת ההלבשה...
*   למעלה מ-50% מהאוכלוסייה סובלת מבעיית...
*   ISPRINT, בארגון קבוצת 'שטיר' תציג את התערוכה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים