השחקן צחי נוי שגדל בחיפה התחפש למלצר והעלה את ארוחת הצהריים לזוג המפורסם וזה קרה במלון 'דן כרמל'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: באדיבות מלון דן

המלצר המדומה שזכור כיודלה מ'אסקימו לימון' ביחד עם 'מומו' הוא יונתן סגל שאמו נפטרה זה עתה וכוונתנו לרות סגל ז'ל. אז צחי נוי התחפש למלצר והעלה את הארוחה לבני הזוג נתניהו שהגיעו לחופשה בת שלושה ימים בסויטה הנשיאותית של מחן 'דן כרמל' שלושה חדרים כללו גם אלה של המאבטחים

פורסם ב: 08/08/2021 13:59

בן ינובר, צחי נוי, שרה ובנימין נתניהו. צילום: באדיבות 'דן כרמל'
מלון דן כרמל חיפה אירח את ח'כ בנימין נתניהו יו'ר האופוזיציה ולשעבר ראש ממשלת ישראל ורעייתו שרה שהגיעו לחופשת קיץ. הם התייצבו שם בשישי האחרון ומהסויטה הם יכלו לצפות על כל נוף מפרץ חיפה.
המלון סגר את כל הקומה ה-10 עבור בני הזוג נתניהו והמאבטחים שלהם שעבורם שוריינו 3 חדרים באותה הקומה.

בן ינובר, מנכקל מלונות דן אזור חיפה ומנכ"ל מלון דן כרמל קיבל את פניהם של בני הזוג נתניהו עם הגיעם למלון, בירך אותם לשלום וליווה אותם לסוויטה הנשיאותית ששוריינה עבורם.

לאחר הגעתם, בני הזוג נתניהו הזמינו ארוחת צהריים לסוויטה ובן ינובר מנכקל המלון שאירח במקביל גם את השחקן צחי נוי, הציע לו להתחפש למלצר ושיעלה את ההזמנה של ארוחת הצהריים לסוויטה שלהם.

נוי נענה לאתגר. עלה על מדים של מלצר ועלה עם ארוחת הצהריים של בני הזוג נתניהו לסוויטה בה התארחו. ביבי ושרה נתניה הופתעו מאוד מהמלצר שנכנס לסוויטה וביבי אמר לנוי: 'יוד'לה ,מה אתה עושה כאן?', וצחי נוי שיחק את המשחק ואמר: 'אין עבודה ואני צריך פרנסה, אז בגלל שיש לי ניסיון במלונאות מצילומי הסרט באסקימו לימון 7 שנעשו במלון דן קיסריה אני משלים כאן הכנסה'.

לבסוף נוי אמר לבני הזוג נתניהו שמדובר במתיחה ושהוא 'עבד עליהם' ולאחר שצחקו הם גם שיבחו אותו על המשחק המעולה.

במהלך השהות ב'דן כרמל', ביבי שהתרשם מהספרייה של המלון שם בילה שעות רבות, קרא וכתב בלי סוף ובעיקר נהנה מהנוף שיש למלון להציע. כמו כן, בן ינובר, מנכ"ל המלון אירח את ביבי גם בטרקלין העסקים של המלון וזכה לקבל ממנו הסבר מלומד על כל מה שנמצא באזור מפרץ חיפה.

אתמול (שבת) אחר הצהריים, בני הזוג נתניהו יצאו מהמלון לסיור בגנים הבאהיים שנמצאים למרגלות דן כרמל.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   איגוד בתי המלון הוקם היום במסגרת איגוד...
*   הצעת חוק חדשה של חברת הכנסת עו'ד לימור...
*   יעקב אמסלם מנכ'ל ובעל קבוצת אמסלם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים