ג׳וזי זירה הצטלם בקייב שבאוקראינה לקמפיין החורף של 'מאניה ג׳ינס'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אייקו ביימדיו

זוהי העונה השלישית של גוז'י ל'מאניה ג'ינס' לאחר עונת קיץ מוצלחת במיוחד. ג׳וזי מצטלם בלוקיישנים שונים בעיר באוירת street ומחוצה לה והם נבחרו מראש באווירת המותג ותחת הסלוגן 'תבוא נארגן אותך'. ביום השני לצילומים שוב התווסף לג'וזי קעקוע חדש

פורסם ב: 05/08/2021 18:05

צילום: אייקו ביימדיו
בכל הזמן בו התקיימו צילומי הקמפיין היתה ברקע דרמה. האם אוקראינה תכנס לרשימת המדינות האדומות או לא? הצוות הקדים את החזרה לארץ והזמין כרטיסי טיסה חדשים ולאחר שינוי החלטת הממשלה ההפקה החזירה את תאריך כרטיסי הטיסה בחזור לתאריך המקורי.

מה שלבסוף לא אמור להשפיע היות והתקנות החדשות יכנסו לתוקף רק ביום ראשון הבא אז כבר ג׳וזי והצוות יהיו בבית ולכולם שלום ושבת שלום. הקמפיין נעשה בהפקה של 'אייקונז ביי מדיו'.

אם שאלתם את עצמכם היכן מצא שם מקום לקעקוע חדש, הרי שאצל ג'וזי אם הוא מוצא מקום פנוי בגוף הוא ממהר לקעקע אותו והוא בחר לביצוע המשימה הזאת את הסטודיו הנחשב ביותר באוקראינה ובנוסף הולך להפתיע בדבר נוסף על הסט ולדבר רוסית...

הצוות שמר כל הזמן על סטריליות וחשש מהקורונה. המתח הגיע לשיאו כאשר אחד מחברי הצוות המקומי יצא גבולי באחת הבדיקות. אז עשו לו בדיקות נוספות וכך יצא שבבדיקה השנייה וגם השלישית הוא יצא שלילי והשלילי הזה הוא בשורה חיובית לכולם שסוף סוף יכלו לנשום לרווחה, ובמיוחד אותו בחור. הצילומים נמשכו לאחר מכן כסדרן.
צילום: אייקו ביימדיו

צילום: אייקו ביימדיו

צילום: אייקו ביימדיו

צילום: אייקו ביימדיו

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   הבוקר התקיים יום צילום מיוחד לרשת...
*   ישראל אזולאי קיבל קמפיין אופנה ראשון...
*   שמחה גואטה השיקה קולקציית בגדי ספורט...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים