בר רפאלי הפרזנטורית של רשת האופנה HOODIS הצטלמה לצד הספורטאי יובל שמלא שמייצג את המותג זו העונה השניה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אור גפן

בר רפאלי ויובל שמלא לבשו על הסט כל את פריטי המותג לחורף הקרוב בדגש על פריטי ה- PRO COLLECTION ודגמים נוספים מהקולקציה החדשה. על הסט נכח בכיר הנהלת הקבוצה אורן בר גיל סמנכ'ל קבוצת HOODIES– CASTRO וגם אביה של בר, רפי רפאלי

פורסם ב: 04/08/2021 17:49

קמפיין סתיו-חורף HOODIES .צילום: אור גפן
הבוקר התקיימו צילומי קמפיין סתיו-חורף 2021 של רשת האופנה HOODIES בהובלת הפרזנטורית הצמודה ודוגמנית העל בר רפאלי אשר מלווה את המותג החל מ-2014 ולצידה הספורטאי יובל שמלא שממשיך לייצג את המותג זאת העונה השנייה.

הצילומים התקיימו ברידינג בנמל תל אביב כאשר את הקמפיין הובילו הצוות המקצועי צלם האופנה שי יחזקאל והסטייליסט ראובן כהן.

הקמפיין הנוכחי ממשיך את הקו הספורטיבי של HOODIES וצולם בסגנון אקרו יוגה כך שרפאלי ושמלא מצאו את עצמם מרמים זה את זה ומבצעים תרגילי יוגה מסובכים. בנוסף נכחו על הסט עוד דוגמנים מעולמות הספורט אשר ליוו את הצילומים כל אחד בתחומו.

אורן בר גיל, סמנכ'ל קבוצת HOODIES – CASTRO אמר: 'אנחנו שמחים ונרגשים להמשיך לעונה נוספת עם הפרזנטורית המובילה שלנו בר רפאלי ועם אלוף נינג'ה ישראל הספורטאי יובל שמלא, שממשיך איתנו לעונה שניה. שניהם יחד מציגים את החיבור האידיאלי לערכי המותג - אופנה עדכנית ואיכותית במחיר נגיש. אנו בטוחים כי הקמפיין והקולקציה החדשה ימשיכו לחזק את מעמדה של HOODIES כמותג הבייסיק/אקטיב האופנתי המוביל בישראל'.
קמפיין סתיו-חורף HOODIES. צילום: אור גפן

ורן בר גיל סמנכ'ל קבוצת HOODIES-CASTRO עם רפי רפאלי בקמפיין סתיו-חורף HOODIES . צילום: אור גפן

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   'מיס יוניברס' לובשות את 'הבוידעם', חנות...
*   מעצבת האופנה רעומה זק'ש ובתה שירז...
*   שני ימי סטיילינג ללקוחות :רעומה זק'ש...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים