קרוב ל- 4,000 ביקרו ביריד התעסוקה של עיריית חיפה שהתקיים אתמול באצטדיון סמי עופר בחיפה. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

אלפי מחפשי העבודה בחיפה, הגיעו אתמול ליריד התעסוקה העירוני במטרה למצוא תפקיד מאתגר וכך לצאת ממעגל האבטלה והחל'ת

פורסם ב: 28/07/2021 10:49

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
את יריד התעסוקה וההכשרות יזם מינהל הרווחה בעיריית חיפה והשתתפו בו קרוב למאה חברות מכלל ענפי המשק והכלכלהוביניהן חברת חשמל, קבוצת בזן, רכבת ישראל, קופ"ח כללית, פיליפס ועוד,אשר הציעו מגוון רחב של משרות לכלל האוכלוסיה: עולים חדשים, אקדמאים, בעלי צרכים מיוחדים, סטודנטים, בעלי השכלה מקצועית ועוד.זו היתה ההזדמנות להיחשף למספר גדול של מעסיקים ביריד אשר מעלה את סיכויי ההצלחה בהשתלבותם בעולם העבודה בהמשך.

בעמדות המאויישות בנציגי חברות, מכללות וארגונים שהוצבו במתחמי האולמות שבאיצטדיון, ניתן לקהל הרחב מידע על מסלולי הכשרות מקצועיות, ייעוץ קריירה אישי וכן מענה ראשוני בתחום של מיצוי זכויות מביטוח לאומי, לשכת התעסוקה ועוד.

היריד המוצלח הוא פרי יוזמה של מרכז 'הזדמנות' של מינהל הרווחה והשירותים החברתיים של עיריית חיפה בשיתוף עם 'שירות התעסוקה', מרכז 'תעסוקה שווה' של משרד העבודה והרווחה ומרכז 'בורלא 17'.

ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם: 'אני מורידה את הכובע בפני כל השותפים להפקת הארוע המדהים הזה. אחרי שנה מאד קשה שעברנו כולנו, חשוב לתת אופק תעסוקתי ותקווה לתושבי חיפה. אני מאחלת לכל מחפשי העבודה שימצאו בקרוב את מקומם, אנחנו נעשה הכל כדי לעזור לכם'.

מאירה קופרמן, ראש מינהל הרווחה בעיריית חיפה: 'השנה בעקבות השלכות משבר הקורונה ראינו חשיבות גדולה בקיום יריד, המהווה הזדמנות אמיתית לדורשי העבודה לקבל תחת קורת גג אחת מגוון שלם של מענים בתחום התעסוקה. היריד מהווה אירוע שיא, לצד זה מרכז ״הזדמנות״ משקיע משאבים רבים לפיתוח ידע, מיומנויות ותוכניות שיתנו הזדמנות לתושבי חיפה להשתלב בעולם העבודה העכשוי'.

(רוני גרוסמן)
צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   עו'ד ראם כהן העובד כיועץ משפטי במחלקת...
*   ‏‏‏‏‏‏‏‏‏ע ף הבניין והעץ בהסתדרות...
*   אנדרטה לזכרו של פקד פיטר יעקוב ז'ל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים