הסלבס הגיעו עם בני המשפחה לירושלים להשקת ממלכת השלג בגן הבוטני בירושלים. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אור גפן

מי הגיע עם הילדים, מי באה עם הנכדים? מי חשף את בת זוגו הנוכחית שהיא כמעט בגיל של נכדתו? מי מתכנן נישואין בקרוב? מי האב הטרי שהגיע לאירוע?

פורסם ב: 26/07/2021 11:54

הגיעו להשיק: שני כהן, אבי נוסבאום, מרים פרץ עם הנכדים, משה אשכנזי,עמית סגל, אוהד חמו, דרור גלוברמן, ננסי ברנדס ובת הזוג, זאב אלקין,אלכס קלינשטיין, לירז אסייג ובן הזוג שחר לבנגרוד, רפי אמזלג, עקיבא וענהאל שמואלי, שחקן הכדורגל אופיר קריאף, משה להב ועוד.

מרים פרץ נהנתה לבלות עם כל נכדיה. אולי היא הפסידה כי לא תהיה נשיאה אך מה זה לעומת הנסיעה ועוד לירושלים עם כל נכדיה? עונג. מרים פרץ היתה במצב רוח מרומם והצטלמה סלפי עם כל מי שביקש וזכתה להרבה חום ואהבה רבה מהעוברים והשבים במקום.

משה אשכנזי האבא הטרי שהגיע רגע אחרי לידת בתו שנולדה בשבוע שעבר. עמית סגל השאיר מאחוריו את החדשות ונהנה עם רעייו וילדיו. הילדים נהנו מאד מהמבוך וסיפרו שאבא שלהם לא מצא את הדרך חזרה. העיקר שהוא מצא את הדרך לאולפן.

אבי נוסבאום הגיע עם שתי בנותיו וסייע להן להיאבק בגושי קרח ענקיים שבהם יהלומים וגם ערך איתן מלחמת שלג ננסי ברנדס הגיע עם בת זוגו הנוכחית והתבדח שהיא יכולה להיות בגיל של הנכדה שלו.

לירז אסייג באה עם הארוס שלה שחר לבנגרוד שהביא את ילדיו. בני הזוג סיפרו שהם בהכנות לחתונה שנדחתה בגלל הקורונה והם מתכננים לערוך אותה בקרוב.

הסלבריטאים נהנו משלל פעילויות ואף ביקרו במתחם המדהים ובו שלג אמיתי.אלף איש הגיעו למקום כולל סלבס רבים. מדובר באחת ההשקות הגדולות בשנה האחרונה שכן מדובר ב-120 דונם באזור פתוח וניתן להכניס אלפים למקום בו זמנית ללא כל חשש.
לירז אסייג ושחר לבנגרונד עם ילדיו. צילום: אור גפן

שני כהן והדור הצעיר. צילום: אור גפן

אוהד חמו ומשפחתו. צילום: אור גפן

דרור גלוברמן יש לה חדשות. החדשה שלי יכולה להיות בגיל של נכדתי. כך הציג ננסי ברנדס את בת זוגו החדשה. צילום: אור גפן

משה להב 'הטיש הגדול' והדור הצעיר. צילום: אור גפן

דרור גלוברמן משפחתי. צילום: אור גפן

אלכס קליינשטיין וילדיה. צילום: אור גפן

אלכס קליינשטיין וילדיה. צילום: אור גפן

עקיבא וענהאל שמואלי מ'המרוץ למיליון'. צילום: אור גפן

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   שחר שמש מנכ'ל 'דלק מוטורס' אירח את ערב...
*   במוצ'ש החולף השיקה את המופע החדש שלה...
*   מה עושה כיום ג'ניפר סנוקל אקס 'המעושרות'?...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים