'עיתונות תחת אש'. בתום המחזה שכתב רוני קובן 'אינטימיות', התכנסו העיתונאים לפאנל בהנחיית דנה ויס. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רפי דלויה

דנה ויס, אילנה דיין, איתי אנגל, עמוס הראל, אבירם אלעד ,יואב לימור, רון בן ישי, יעל דן והלל מיטלפונקט, וגם אתגר קרת ושירה גפן, לימור גולדשטיין ועוד, הגיעו לפרגן לרוני קובן שחיבר את המחזה המוצג ב'בית ליסין'

פורסם ב: 22/07/2021 12:12

מימין לשמאל ציפי פינס, אילנה דיין ודנה ויס. צילום: רפי דלויה
גם ושני כהן באה לפרגן לרוני קובן. היו הבמאי אמיר וולף והשחקנים וביניהם הנשוי הטרי גל אמיתי, המאורסות מאי קשת, יעל אלקנה, יעל וקשטיין וליאת גורן.

בסיום ההצגה התקיים פאנל 'עיתונות תחת אש' בהנחיית דנה ויס בהשתתפות העיתונאים אילנה דיין, איתי אנגל, עמוס הראל, אבירם אלעד והעיתונאי והמחזאי רוני קובן .

מדובר במחזה ישראלי חדש המביא את סיפורן של ארבע נשים במשפחת קפלן, אשר כולן לא ידעו אהבה מזה שנים. האם, חווה, כוהנת שירה בציבור, לא התאוששה ממותו של אב המשפחה. הבת הבכורה, פרידה, כתבת צבאית בטלוויזיה, מקריבה את חייה האישיים על מזבח הקריירה. הבת האמצעית לא מצליחה להחזיק קשר של יותר משבועיים, והבת הקטנה מתמודדת עם הבלבול וההורמונים של גיל ההתבגרות.

אל בית המשפחה מגיע יותם מורנו, קצין כריזמטי ויפה תואר, עם סקופ שנועד לעצור מלחמה. הוא רואה בפרידה כלי לפרסום, היא רואה בו חתן פוטנציאלי. כשכל בנות המשפחה מתאהבות בקצין יפה התואר, פורצת מלחמה על לבו של יותם, מלחמה לא פחות קשה מהמלחמה שמשתוללת בחוץ.

דרמה קומית משפחתית שנונה ורוויית יצרים, מלווה בשירים הישראלים היפים. מחזה ישראלי חדש מאת רוני קובן המוכשר כל כך. מחזהו הקודם "נדל'ן' עלה בהצלחה בתיאטרון בית ליסין.

https://youtu.be/_kNPWP1UKok
אמיתי ואשתו. צילום : רפי דלויה

מאי קשת. צילום: רפי דלויה

יעל אלקנה, גל אמיתי ומאי קשת. צילום: רפי דלויה

איתי אנגל ורוני קובן. צילום :רפי דלויה

וולף וקובן. צילום :רפי דלויה

רוני קובן ואילנה דיין. צילום :רפי דלויה

ליאורה עופר. צילום : רפי דלויה

גל אמיתי ומאי קשת. צילום: רפי דלויה

רוני קובן, גל אמיתי וציפי פינס. צילום: רפי דלויה

לימור גולדשטיין. צילום: רפי דלויה

רון בן ישי. צילום :רפי דלויה

קובן והקאסט. צילום: רפי דלויה

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   ישראל אזולאי חגג במוצ'ש את יום הולדתו...
*   באולמי 'טרויה' באשדוד ערכו בשלישי...
*   ישראל אור חגג בביתו ברמת גן עם בתו...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים