30 מלגות הוענקו באמצעות הקרן לחיפה לסטודנטים וסטודנטיות בחיפה לזכרו של נתן בר-ידין ז'ל

המלגות הוענקו בשם המשפחה על-ידי אורי בר ידין, איש עסקים חיפאי המתגורר כיום בארה'ב, לזכרו של אביו, נתן בר-ידין ז'ל שהיה ציוני נלהב ואוהב אדם. המלגות הוענקו ל-30 סטודנטים וסטודנטיות נבחרים יוצאי צבא או בוגרי שירות לאומי כולם, ממשפחות עולים

פורסם ב: 13/07/2021 10:40

מנהלת תפעול ופיתוח עסקי בקרן לחיפה עו'ד לימור עלמני. צילום: עצמי
. הטקס המקוון התקיים במעמד פרופ' ג'ני קורמן, דיקנית הסטודנטים באוניברסיטת חיפה, ד'ר יעל בין גרנות מהיחידה למעורבות חברתית, התורם, בני משפחתו, וכן נציגים מהקרן לחיפה ואגודת הידידים של האוניברסיטה בישראל

במהלך הטקס הביעו הסטודנטים את תודתם למשפחה, וציינו כי המלגה עודדה אותם ויצרה מוטיבציה לצאת להתנדבות חשובה בתוך הקהילה בתקופת הקורונה. למעשה המלגה היוותה קרש הצלה, ממש האוויר לנשימה שסייעה לצלוח את תקופת הלימודים הקשה גם כך.

מנהלת התפעול והפיתוח העסקי של הקרן, עו'ד לימור עלמני אמרה: 'בבסיס הטקס מצויה הכרת התודה של הסטודנטים ושל כל העושים במלאכה להנצחה הפרטית של משפחת בר ידין, שהפכה נחלת הכלל ותורמת מזה שנים לסטודנטים,סטודנטיות ולקהילה. תודה למשפחת בר ידין על האכפתיות והרצון להמשיך ולהשקיע בארץ ישראל בכלל ובעיר חיפה בפרט.

מן הראוי לציין כי, משפחת בר-ידין התגוררה בעבר בקריית חיים עד שעברה לטקסס ארה'ב שם הקימה רשת חנויות בגדים משגשגת כיום בני המשפחה מתגוררים בקובה.לפני מספר שנים החליטו אורי בר ידין ובני משפחתו, להעניק חזרה למדינה ולעולים שהינם חלק ממנה, אשר צריכים להתגבר על קשיים רבים כולל כלכליים כדי להצליח ולהתקדם בחיים. באמצעות המלגה, מעבירה משפחת בר ידין מסר לאותם סטודנטים וסטודנטים, שעם הרבה התמדה ומעט עזרה, הם יוכלו להגשים את כל חלומותיהם ולהצליח.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   פקחי אגף האכיפה העירוני חשפו נשק מוחבא...
*   אתמול החלו בהקמת אולם ספורט רב תכליתי...
*   יום ההליכה העולמי 2021 וגם בחיפה ילכו...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים