יום הוקרה מיוחד נערך בשבוע שעבר לכבודם של צוותי הסיעוד ב'כללית' מחוז חיפה וגליל מערבי. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוד חורש דוברות 'כללית'

היה זה לכבודם של צוותי הסיעוד במחוז חיפה וגליל מערבי, אשר עמדו בחזית המאבק בנגיף הקורונה והתמודדו עם גלי המגיפה. הם התכבדו בארוחת צהריים, בהופעת אמן ובסקירת הישגי הסיעוד בשנת הקורונה. זו הוצגה על ידי רות ברוך מנהלת הסיעוד במחוז. רונן נודלמן מנהל 'כללית' במחוז חיפה וגליל מערבי בירך

פורסם ב: 11/07/2021 16:16

רונן נודלמן ורות ברוך. צילום: דוד חורש דוברות 'כללית'
רות ברוך סקרה את ההישגים בתחומים השונים בהם עוסקים האחים והאחיות כל השנה, העמידה ביעדים ואת הנושאים שיש לקדם: מחקר, חדשנות, יזמות וקידום היברידי בעבודת הסיעוד, תוך שמירה על חמלה ורוך בטיפול. רות הודתה לצוותים, הביעה את גאוותה הרבה בהובלת הסיעוד במחוז ואמרה :'אנחנו נמצאים שם, בשביל המטופלים שלנו בכל ימות השנה. אתם מבצעים עבודת קודש במסירות רבה והיום אנחנו אומרים לכם תודה'.

לאורך כל תקופת המאבק בנגיף הקורונה, טיפלו צוותי הסיעוד ב- 4,400 מטופלים המרותקים לביתם וביצעו למעלה מ - 1,700 ביקורי בית למטופלים המוגדרים כאוכלוסיות בסיכון באמצעות ניידות ייעודיות. כ - 500 אלף בדיקות קורונה בוצעו ב - 10 מתחמי דיגום קבועים ובעוד כ - 20 מתחמים זמניים שהוקמו בערים האדומות. מעל 1,000,000 מטופלים חוסנו בחיסוני קורונה ב - 40 מתחמי חיסונים אשר הוקמו בהקמת בזק בסיועם של כל הגורמים המקצועיים במחוז. כל אלה נעשו תוך שמירה על מתן שירות מותאם, טיפול איכותי ומקצועי של צוותי האחים והאחיות במחוז ובסיוע של כ- 300 אנשי צוות נוספים שהוכשרו לשם כך.

רונן נודלמן, מנהל 'כללית' במחוז חיפה וגליל מערבי אמר: 'כל עובדי מערכת הבריאות, כתף אל כתף, נלחמו ועדיין נלחמים באויב שאנחנו לא רואים אותו. לאורך כל השנה העובדים שלנו הפגינו דבקות במטרה, הטיפול והנתינה שלהם היא במסירות רבה ומכל הלב. כולי הערכה לעשייה היום יומית והמבורכת של האחים והאחיות במחוז שעמדו בחזית והגיעו להישגים מרשימים בתקופה מאוד מאתגרת ולא פשוטה'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   רוחמה אשור וענת בן דוד ממועדון גימלאי...
*   ארז גלר מנהל המרחב של מד'א בחיפה, הציל...
*   מיה שפירו סטרלין (15) רק סיימה קורס...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים