אות פול האריס ,עיטור רוטרי העולמי הוענק למנהל בי'ח 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג על פועלו בתקופת הקורונה

העיטור מוענק ע'י ארגון רוטרי העולמי לאישים מובילים בתחומם, אשר פרצו דרך, תרמו ופעלו למען החברה בישראל

פורסם ב: 04/07/2021 22:02

ד'ר אבי גולדברג בקבלת אות פול הריס. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל
את האות המכובד העניק לד'ר אבי גולדברג, נשיא רוטרי חיפה שלומי פורמן, בטקס מרשים בנוכחות ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם, בכירי רוטרי ונכבדי העיר.

'האות מוענק לך לכבוד המועדון והעיר חיפה כהוקרה על פועלך ותרומתך לקהילה בכלל ותרומתך המיוחדת בתקופת הקורונה', בירך נשיא רוטרי את ד'ר גולדברג.

מועדון רוטרי חיפה השייך לארגון רוטרי העולמי הוא מועדון הרוטרי הגדול ביותר בישראל מתוך 60 מועדונים הפועלים ברחבי הארץ. האות הוענק לד'ר אבי גולדברג באירוע השנתי של רוטרי בו התחלפו נשיאי המועדון.

מנהל בי'ח 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג הודה ל'רוטרי' על ההערכה והכבוד: 'אני מקבל בשמחה את ההוקרה הזו כביטוי להערכה שלכם לעבודה הכבירה שעשו עובדי בית החולים 'כרמל' בשנה האחרונה. אני מקדיש את האות הזה לרופאים ולאחיות שלנו שעבדו במחלקות הקורונה, בחדר המיון ובכל מחלקות בית החולים.

לסניטרים ולכוחות העזר, לרנטגנאים, לעובדי ועובדות המעבדה, לעובדות הסוציאליות , שהתמגנו כדי להחזיק ידיים לחולים על ערש דווי, לפיזיותרפיסטים שעזרו לחולים המתקשים לנשום. לעובדי המשק שדאגו בתוך סרבלי חום שמחלקות יהיו מסודרות ונקיות תוך שהם מסכנים את בריאותם. לכם ולרבים אחרים בבית החולים.

אני מקדיש את האות המכובד שקיבלתי ל- 265 עובדי בית החולים שחלו בקורונה, חלקם נדבקו כשטיפלו בחולים במיון ובמחלקות. לשניים מהם שעדיין לא חזרו לעבודה עקב מחלתם. אני מצדיע להם לכולם ולכל עובדי מערכת הבריאות שלנו על גבורתם.

אני רוצה להודות לעיריית חיפה ולראש העיר ד'ר עינת קליש על ההתגייסות הנפלאה להקים עבורנו פעם אחר פעם, גל אחרי גל, את קייטנת הקורונה בבית הספר זיכרון יוסף עבור ילדי העובדים שלנו, כשבתי הספר והגנים היו בסגר. זו היתה עזרה יוצאת מהכלל שאפשרה לנו להמשיך ולעבוד כמעט ללא הפרעה.

ולבסוף תודה לכם חברי מועדון רוטרי חיפה, המועדון הגדול ביותר בישראל. תודה על ההערכה שאתם מבטאים כלפינו היום ותודה על הנתינה לאורך שנים רבות, על רוח העשייה וההתנדבות. תודה על שאתם עוזרים להפוך את העולם הזה למקום טוב יותר ". הודה ד"ר גולדברג לאנשי רוטרי'.


במסגרת האירוע התחלפו נשיאי מועדון רוטרי חיפה. את הנשיא היוצא שלומי פורמן שפעל רבות לטובת הקהילה בעשרות פרויקטים מרגשים ומוצלחים החליף ארז ישכרוב שמונה כנשיא רוטרי החדש. חולקו בטקס תעודות הוקרה וזרי פרחים למצטיינים ולבולטים במועדון רוטרי חיפה.

"
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   חברת החשמל ומהפכת הרכב החשמלי.כחלק...
*   עמוס תמם, אופירה אסייג, מושיק רוט...
*   הטכניון פתח לראשונה קורס הכנה לשנת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים