אירוע ההתרמה השנתי של 'אנוש' העמותה הישראלית לבריאות הנפש התקיים אתמול באמפי פארק רעננה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דרור סיתהכל

מנכ'לית אנוש ד'ר הלה הדס בירכה ועל הצד הבידורי הופקדו שרית חדד שאירחה את אברהם טל ומוש בן ארי באירוע שהנחה ירון ברובינסקי. נכחו נשיאת 'אנוש' צופית גרנט, מנכ'לית 'אנוש' ד'ר הלה הדס, ובכירים בעמותה ובתחום הבריאות

פורסם ב: 01/07/2021 19:23

אלי אשרף, צופית גרנט והלה הדס בערב ההתרמה של עמותת 'אנוש'. צילום: דרור סיתהכל
ההכנסות יוקדשו למתן טיפול פסיכולוגי מניעתי לבני נוער המתמודדים עם משבר נפשי. מנכ'לית 'אנוש' ד'ר הלה הדס: 'בשנה כזאת שהיו בה גם וירוסים וגם טילים הרגשנו יותר מתמיד שאנוש זה בית לכולם'.ההכנסות מהאירוע יוקדשו למתן טיפול פסיכולוגי מניעתי לבני נוער המתמודדים עם משבר נפשי.


בין המכובדים שנכחו בערב ההתרמה בו נכחו 2,600 אנשים היו גם : יו'ר קבוצת פלסטו–קרגל אלי אשרף, המכהן גם כיו'ר הוועד המנהל של העמותה, מנכ'ל 'הולנדיה' אבי ברססט, ראש העיר רעננה חיים ברוידא, וראש אגף בריאות הנפש במשרד הבריאות ד'ר טל ברגמן-לוי.

דאמרה ד'ר הלה הדס מנכ'לית 'אנוש': 'בשנה כזאת שהיו בה גם וירוסים וגם טילים , היינו חייבים להסתגל, לחשוב אחרת, למצוא פתרונות למצבים מורכבים, להיות היברידיים, ופשוט להמשיך. להמשיך לתת סיוע, להתאים אותו ולהתפתח. השנה הרגשנו יותר מתמיד שאנוש זה בית לכולם, שיותר אנשים מבינים עד כמה הם זקוקים לבית כזה שפותח את דלתו במקצועיות, בסבלנות, בכבוד ומעודד את ההכרה שבריאות נפשית זה הסיפור של כולנו. אני מבקשת להודות לכל השותפים על תרומתם הנדיבה ועל נוכחותם כאן היום. אנו זקוקים לכם היום ובכל יום בשנה , ביחד אנו כוח גדול ובעל השפעה.


בישראל חיים כיום למעלה מ-250,000 אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית. אנוש העמותה הישראלית לבריאות הנפש, מעניקה זה 40 שנה שירותי שיקום ושילוב פורצי דרך בקהילה למתמודדים עם מגבלה נפשית.

'אנוש' פועלת בתחומי הדיור, התעסוקה, החברה והפנאי והייעוץ למשפחות ובשנים האחרונות מפתחת גם שירותי טיפול ומניעה לצעירים.
כיום מפעילה אנוש כ-70 מרכזי שירות המעניקים סיוע ליותר מ– 6,000 מתמודדי נפש ומרכזי ייעוץ וסיוע לאלפי בני משפחה בכל רחבי הארץ. לעמותה 950 עובדים מקצועיים וכ-1000 מתנדבים. אנוש היא הארגון המוביל בישראל בתחום השיקום והטיפול בקהילה בבריאות הנפש. השירותים ברובם ממומנים על ידי משרד הבריאות באמצעות סל שיקום.
שרית חדד והלה הדס מנכ'לית עמותת 'אנוש'. צילום: דרור סיתהכל

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   הח'כיות אלינה ברדץ' יאלוב, לימור מגן...
*   ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש פגשה במועדון...
*   במוצ'ש החולף נפתחה המהדורה ה-23 במספר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים