אות פול האריס הוענק אתמול לראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

היה זה באירוע החלפת נשיאי רוטרי חיפה

פורסם ב: 01/07/2021 09:41

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
האות הוענק ע'י חברי מועדון רוטרי חיפה לראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם, ולמנהלי שלושת בתי החולים של חיפה, אות הוקרה והערכה על תרומת הארגונים שהם עומדים בראשם במאבק בנגיף הקורונה.

בטקס שבמהלכו הוכתר רשמית ארז ישכרוב לתפקיד נשיא המועדון במקומו של שלומי פורמן, אמר הנשיא היוצא: ד'ר עינת קליש סייעה רבות להתמודדות העירונית בקורונה, בין היתר באמצעות סיוע שעובדי העירייה הגישו לאוכלוסיה המתקשה ובפרויקט המשותף שהובלתי יחד עם ראש העיר : הענקת מאות מחשבים לתלמידים שבאים ממשפחות מצוקה. בתי החולים ועיריית חיפה זכאים לכל מילה טובה והם תפקדו ביד רמה בשנה הקשה שעברה על העולם כולו וגם על עירנו, חיפה'.

ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם: 'אני רוצה להודות לשלומי ולאנשי 'רוטרי' על פעילות התנדבותית מעוררת השראה לאורך שנים רבות, וביתר שאת בשנת הקורונה. זו התרגשות גדולה עבורי לזכות באות היוקרתי הזה, ושיתוף הפעולה בין העירייה ל'רוטרי' יימשך, הכל למען צמצום הפערים בעיר ובסימן הערבות ההדדית שמאפיינת כל כך את הרוטריונים. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לשלומי על שנת נשיאות עתירת הישגים ולאחל הצלחה רבה לארז מחליפו הראוי'.

( אלירן טל)
צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   השבוע בחיפה. צילום: ראובן כהן דוברות...
*   בערב יום ראשון 10.10.21 החלו בעבודות שיקום...
*   מינהל החינוך בעיריית חיפה השיק את...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים