רשת INTIMA בצילומי קמפיין הלבשה תחתונה עם הדוגמנית בת ה-51, רייצ'ל דורון. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דודי חסון

עינת יונגר כרמלי סמנכ'לית השיווק והאונליין של קבוצת GOLF: 'אינטימה' הוא מותג נשי חזק ששם נשים בפורנט, מכבד אותן ואת המקום הפרטי והאינטימי שלהן. הנשים עבורן אנו מעצבים ומשווקים את הקולקציות הן נשים חזקות, יפות, עוצמתיות, בכל הגילאים, מכל התרבויות, בכל המידות ובכל הצבעים'

פורסם ב: 30/06/2021 14:23

אינטימה. צילום: דודי חסון
עולם האופנה בעולם ובישראל, עבר מהפך במהלך השנים האחרונות, כאשר הרחיב את אידאל היופי למודל מגוון המעצים נשים באשר הן, ונותן להן את הכוח לאהוב את עצמן בכל מידה, מבנה גוף וגיל.

רשת אינטימה חרטה על דגלה אג'נדה עם המסר "תהיי שלמה עם עצמך", ופועלת לקידומה תוך ייצוג מגוון רחב של נשים בגילאים שונים, במידות שונים ובשלבים שונים בחיים.

מוסיפה עינת יונגר כרמלי סמנכ'לית השיווק והאונליין של קבוצת GOLF: 'אנחנו מייצרים לכל המידות ובכל הצבעים. כמותג הלבשה תחתונה מוביל בישראל, מחובתנו לחזק ולהעצים את המין הנשי, ולייצג את אידאל היופי החדש שהן נשים אמיתיות, תחת המסר 'תהיי שלמה עם עצמך'.

בשנתיים האחרונות דנה זרמון משמשת כפרזנטורית המותג, לאחר הסכמה פה אחד כי היא הנכונה ביותר להעביר את המסר 'תהיי שלמה עם עצמך' אותו אינטימה רוצה להעביר. דנה אמנם אינה דוגמנית בטייטל שלה אך היא אושיית רשת מובילה שלא מתביישת לשבור את מוסכמות אידיאל היופי, גאה בגופה ושלמה עמו, ומייצגת את ערכי המותג ואת האג'נדה שלנו בכבוד רב.

אנו גאים להציג קמפיין חדש עם הדוגמנית רייצ'ל דורון, בת ה-51, שאין לי ספק שתעורר הזדהות בקרב נשים רבות, שהן חלק בלתי נפרד מקהל היעד שלנו. אנחנו רוצים להזכיר לנשים שגיל הוא רק מספר. הן יפות תמיד, אף פעם לא מאוחר מדי להעז, ומגיע להן להשקיע בעצמן – בכל רגע ובכל שלב'.

צילומי הקמפיין של 'אינטימה' עם רייצ'ל דורון, התקיימו בוילה אקסקלוסיבית עם קו ראשון לים, בקיבוץ שדות ים הממוקם ליד קיסריה, עם צוות החלומות צלם האופנה דודי חסון, הסטייליסטית סיון חימי, והמאפר נאור אפל.

רייצ'ל דורון, דוגמנית בת 51, פרצה לעולם הדוגמנות לפני כעשור. בעבר הובילה קמפיינים לרשתות קום איל פו ואלמביקה, קמפיין איפור של נטשה דנונה, כיכבה בשבועות האופנה בישראל בשנים האחרונות, והפכה לחלק בלתי נפרד מכל תצוגת מסלול בשבועות האופנה.
INTIMA. צילום: דודי חסון

אינטימה. צילום: דודי חסון

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   מרכך כביסה עם ריח חדש ועוצמתי מבית...
*   רשת תכשיטי היוקרה 'צבאן' השיקה הערב...
*   ירון ברדוגו מנכ'ל תאגיד המיחזור 'אסופתא'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים