יום היכרות ולמידה לצוותים החדשים במערך התפתחות הילד של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי . כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות כללית

יום העיון המוצלח אורגן ע'י עדנה דרימר מנהלת ריפוי בעיסוק במכון בקריות ומ'מ אחראית המכון בכרמיאל, ושרון קורונה גאון, כאשר נוכח ההדים החיוביים הוחלט לערוך לו המשך במפגש נוסף בעוד מספר חודשים, כדי להעשיר ידע והכרות הדדית החשובה כל כך בעבודת צוות

פורסם ב: 23/06/2021 17:14

יום עיון לצוותים החדשים במערך התפתחות הילד. צילום:דוברות 'כללית'
שירות התפתחות הילד בכללית מחוז חיפה וגליל מערבי נמצא בתהליך של התרחבות משמעותית, כמענה לצורך וביקוש גדל של השירות, ממגוון סיבות. כמו גם בהתייחס לרפורמה בשרותי התפתחות הילד, עליה הכריז משרד הבריאות. במסגרת זו פתחה 'כללית' לאחרונה מספר שלוחות נוספות למכונים הגדולים שלה ברחבי המחוז וקלטה מספר רב של מטפלים ממגוון רחב של תחומי טיפול הניתנים במכונים, בגישה כוללנית. כדי להבטיח את קליטתם הטובה וגיבוש מדיניות טיפול משותפת, נערך יום עיון בו לקחו חלק מרפאות בעיסוק, עובדות סוציאליות, פיזיותרפיסטיות וקלינאיות תקשורת שהצטרפו לאחרונה למערך התפתחות הילד בכל רחבי מחוז חיפה וגליל מערבי של כללית.

יום העיון הוקדש לתפיסת העבודה הרב תחומית של שירות התפתחות הילד של 'כללית'. התכנים כללו גם מפגשים עם מנאר אבו סלאח פזיותרפיסטית במכון בכרמיאל שהציגה את תפקיד הצוות ממקצועות הבריאות השונים בבדיקה התפתחותית, טלי עזר מרפאה בעיסוק ומגי וולוביץ דיאטנית. הן סיפרו על מרפאת אכילה.

שרון קורונה-גאון, קלינאית תקשורת אחראית תחום בהתפתחות הילד דיברה על טיפול משותף. הפסיכולוגית נועה רוזנפלד ראוך ועובדת סוציאלית נועה טובל, דיברו יחד על שותפות הורים בטיפול בהתפתחות הילד ועו"ס אסנת טוך - ברזילי התייחסה לנורות אדומים לאלימות במשפחה וחוות הדיווח.ריקי קיסר, המנהלת האדמיניסטרטיבית של המערך, סקרה את מערך התפתחות הילד במחוז ותהליכי העבודה בו.

(יוכי באואר, טלי שרייר- וגנר)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   אל'מ (מיל) ח'כ מופיד מרעי הבטיח לסייע...
*   האחות רחל שפירו מהיחידה לטיפול נמרץ...
*   ד'ר לילך בונשטיין מנהלת מעבדת בנק...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים