קרן אריה יהודה קיימה את הכנס השנתי והפעם אירחה את טל אוחנה ראש העיר ירוחם, לשיחה על מנהיגות נשית. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

הכנס התקיים השנה במלון 'דן קיסריה' ואורחת הכבוד שלו היתה ראש העיר ירוחם טל אוחנה שהפכה למודל למנהיגות נשית במיוחד בעת משבר

פורסם ב: 22/06/2021 17:32

מימין לשמאל ראש העיר ירוחם טל אוחנה, עו'ד ריקי רוזנברג, וסיגל בראון סגן נשיא קבוצת ד'ר פישר. צילום: יח'צ
הכנס השנתי של קרן אריה יהודה, קרן נשים פילנטרופית, מונה 130 חברות, אשר תורמות מידי שנה לטובת פרוייקטים חברתיים לקידום נשים ונערות בפריפריה, בהנהלת יו'ר הקרן עו'ד ריקי רוזנברג.

למלון 'דן קיסריה' היא הגיעה מירוחם וסיפרה כיצד מיגרה את הקורונה בעיר בתחיל התפרצות המגיפה .אורחת הכבוד של הכנס טל אוחנה, אשר הפכה מאז כניסתה לתפקיד לדוגמא ומודל למנהיגות נשית, הגיעה ביוזמתה של חברת הקרן, אתי פרופר, ונערך איתה ראיון בהנחייתה של נשיאת הקרן סיגל בר-און מנכ'לית משותפת של קבוצת ד'ר פישר.

בשיחה שיתפה טל אוחנה, כיצד מיגרה את הקורונה בעיר ירוחם מיד עם תחילת התפרצות המגפה בישראל. היא עשתה זאת ע'י סגירה מיידית של בתי הספר. היא סיפרה לנשים כיצד הקימה גני ילדים ובתי ספר מתקציבי העיר דווקא בישובים הבדואיים, על מנת למגר את האלימות ולהתמקד בחינוך הילדים ומאז לא נרשמה אף פעולה לאומנית בירוחם, במיוחד לא בזמן מבצע 'שומר חומות'.

בנוסף שיתפה אותן על תוכנית האקדמיה לקנאביס, שהקימה בעיר, אליה מגיעים רוקחים מכל רחבי הארץ כדי לעבור הכשרות מקצועיות ואת הסיבה מדוע חשוב לה באופן אישי לעודד את צעירי העיר לפתח מנהיגות, ולעורר שיח פוליטי. היא רוצה לקדם את מנהיגי העתיד של העיר, בדיוק כפי שהיא רואה את עצמה.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   הח'כיות אלינה ברדץ' יאלוב, לימור מגן...
*   ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש פגשה במועדון...
*   במוצ'ש החולף נפתחה המהדורה ה-23 במספר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים