השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי. צילום: דוברות 'כללית'

רונן נודלמן מנהל 'כללית' במחוז חיפה וגליל מערבי העניק תעודות הוקרה לשותפים למאבק בקורונה ראשי הערים יקנעם (סימון אלפסי) וטירת כרמל (אריה טל). הנהלת 'כללית' נפגשה עם הנהלת המכללה האקדמית צפת לקראת הרחבת שיתוף הפעולה ההדדי. 'כללית' שכרה שטחים נוספים במגדל 'ארמון' לקראת הרחבת שירות

פורסם ב: 16/06/2021 20:37

מנהל 'כללית' רונן נודלמן העניק תעודת הוקרה לראש העיר יקנעם סימון אלפסי והגיע לשם כדי למסור לו זאת באופן אישי. זוהי תעודת הוקרה על ההתגייסות הראויה לציון ושיתוף הפעולה יוצא הדופן שאפשרו לפעול יחד למען בריאות התושבים בתקופת הקורונה. שיתוף הפעולה כלל עידוד התושבים להיבדק ולשמור על כללי הרחוק, המסכות והבידוד ובעיקר קידום נושא החיסונים, כשראש העיר המתין עד להגעתם לעיר והיה ראשון המתחסנים מתוך דוגמה אישית.

שיתוף פעולה זה בין כללית לעיריה בתקופת הקורונה היה המשך לשילוב הידיים המוצלח לאורך כל השנים, הדגיש מנהל 'כללית' ומדובר בשיתוף שמאפשר מתן שירותי בריאות איכותיים ונגישים בעיר, בכלל זה הקמת המרפאה הגדולה ביקנעם - עמק השלום ופתיחתו של מכון הפיזיותרפיה החדיש.


ראש העיר יקנעם סימון אלפסי היה נרגש מהמחווה של מנהל 'כללית' רונן .... וביקש להודות דרכו גם לצוותי כללית על ההתגייסות המרשימה שלהם גם בימי סגר ושיא המגיפה, כאשר כללית התבלטה מול כלל קופות החולים בכך שהמשיכה לתת שירות מלא ואף הרחיבה אותו על ידי ביקורי בית, טיפול טלפוני ובוידאוצ'ט, ליווי חולי קורונה שאושפזו בבתיהם ובמלוניות, תוך קיום קשר הדוק עם גורמי הרווחה, ביצעו מאות אלפי בדיקות קורונה וכמובן מבצע החיסונים הגדול.


*****


מנהל 'כללית' במחוז, רונן נודלמן העניק תעודת הוקרה לראש העיר טירת הכרמל אריה טל. זאת על ההתגייסות הראויה לציון ושיתוף הפעולה יוצא הדופן שאפשרו לפעול יחד למען בריאות התושבים בתקופת הקורונה. שיתוף הפעולה כלל עידוד התושבים להיבדק ולשמור על כללי הרחוק, המסכות והבידוד ובעיקר קידום נושא החיסונים, כשראש העיר נתן דוגמה אישית.

שיתוף פעולה זה בין כללית לעיריה בתקופת הקורונה היה המשך לשילוב הידיים המוצלח לאורך כל השנים, הדגיש מנהל כללית, שיתוף שמאפשר מתן שירותי בריאות איכותיים ונגישים בעיר, כולל פתיחתה של מרפאה נוספת בשכונה החדשה 'גלי כרמל'. 'כללית' עתידה לפתוח מרפאה נוספת בטירת כרמל, בשכונת החותרים. ראש העיר טירת כרמל אריה טל ומנהל 'כללית' רונן נודלמן ציינו כי מרבית תושבי טירת הכרמל בוחרים להשתייך ל'כללית' בהכירם באיכות הגבוהה ובפריסת השירות בעיר.

ראש העיר היה נרגש מהמחווה של מנהל כללית וביקש להודות דרכו גם לצוותי כללית על ההתגייסות המרשימה שלהם גם בימי סגר ושיא המגיפה, כאשר כללית התבלטה מול כלל קופות החולים בכך שהמשיכה לתת שירות מלא ואף הרחיבה אותו על ידי ביקורי בית, טיפול טלפוני ובוידאוצ'ט, ליווי חולי קורונה שאושפזו בבתיהם ובמלוניות, תוך קיום קשר הדוק עם גורמי הרווחה, ביצעו מאות אלפי בדיקות קורונה גם בקורונע שהוצב בעיר וכמובן מבצע החיסונים הגדול.

***הנהלת 'כללית' במחוז חיפה וגליל מערבי והנהלת המכללה האקדמית צפת ערכו מפגש לקראת הרחבת שיתוף הפעולה האקדמי ביניהם.

הנהלת 'כללית' במחוז חיפה וגליל מערבי בראשותו של רונן נודלמן, התארחה במכללה האקדמית צפת שם נפגשה עם שלומי בן נון מנכ'ל המכללה, כדי לבחון דרכים לשיתוף פעולה הדדי.


ההחלטה להרחיב את שיתופי הפעולה נובעת מההצלחה ושביעות הרצון הרבה של שיתופי הפעולה שכבר קיימים וביניהם קיימים וביניהם הכשרות במכללה וסטאז'ים במרפאות 'כללית' לעובדי מעבדה, טכנאי הדמיה, צוותי סיעוד ועוד.

במהלך הפגישה נדונו תחומים נוספים בהם ניתן לקדם העשרה הדדית כזו: שימוש בתשתיות המכללה לקיום סמינרים וימי הדרכה לצוותי 'כללית', פעולות לקידום בריאות של הסטודנטים וצוות ההוראה במכללה ועוד.

המפגש נערך ברוח חיובית וידידותית, כאשר מנהל 'כללית' ומנכ'ל המכללה ציינו כי אין ספק ששיתופי פעולה יתרמו רבות לסטודנטים שיזכו להתנסות מעשית ויעשירו ידע מהניסיון הרב של אנשי הצוות שמלווים אותם בשלב ההתנסות וכן לרמה המקצועית של גורמי מקצוע שונים ומתוך כך לבריאות הציבור.

במהלך המפגש נערך לנציגי שירותי בריאות 'כללית' סיור מקיף בראשות מנכ'ל המכללה במתחם לגסי הריטג' ובמכון הלמסלי, מרכז ההוראה החדש להכשרה וחינוך במקצועות הבריאות, הצפוי להיפתח בשנת הלימודים הקרובה תשפ'ב.
מכון הלמסלי יקדם את הכשרת הסטודנטים שנרשמו לתוכניות הקיימות בתחום הבריאות של המכללה, וישמש גם מרכז הכשרה לאנשי מקצוע בתחום הבריאות מרחבי הארץ ומחוצה לה.המכון יפעל בשיתוף המרכז לסימולציות רפואיות (מ.ס.ר) במרכז הרפואי שיבא תל השומר.

בצילום נראים מימין לשמאל: ד'ר לילך צולר המנהלת הרפואית של 'כללית' במחוז חיפה וגליל מערבי, רות ברוך מנהלת הסיעוד במחוז, רונן נודלמן -מנהל המחוז, שלומי בן נון מנכ'ל המכללה האקדמית צפת, ד'ר מרדכי אלפרין ראש המחלקה לרפואת משפחה של 'כללית' והטכניון, ד'ר עדי יבזורי-אראל מרכזת תחום פסיכו-סוציאלי במחלקה לרפואת משפחה של 'כללית' והטכניון, פרופ' רביע ח'לאילה סגן נשיא לעניינים אקדמיים במכללה האקדמית צפת, שי סרוגו סמנכ'ל למינהל אקדמי במכללה האקדמית צפת.

******


כללית שכרה שטחים נוספים במגדל 'ארמון' לקראת הרחבת השירות. כך תרחיב 'כללית' את נוכחותה במגדל ארמון, בו היא מפעילה מתחם גדול הכולל מרכז לבריאות הילד, רפואה יועצת מגוונת, מרפאת בריאות נפש ושירות 'כללית סמייל'.

בימים אלה נחתם הסכם עם קרן ריאליטי על שכירת שטח נוסף, של 700 מ'ר שאליו תועתק, לאחר השלמת עבודות ההתאמה המרפאה הראשונית הוותיקה שפועלת כיום ברחוב אבן סינא. המרפאה במשכנה החדש תכלול מספר רב של יחידות רפואת משפחה, אחיות ובית מרקחת של 'כללית' שיפעל בנוסף על השירות הניתן בסניף ה'סופר-פארם' הממוקם בחזית המבנה, איתו יש ל'כללית' הסכם קונסיגנציה.

בקומה 5, בצמוד למרכז בריאות הילד, נפתחה שלוחה להתפתחות הילד ובנוסף תועתק המרפאה לבריאות הנפש ילדים שממוקמת כרגע בקומה 10 לקומה 4, לשטח גדול ומרווח יותר, המשתרע על פני 300 מ'ר שנשכר גם הוא על ידי 'כללית'.


רונן נודלמן, מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי: הרחבת השטחים בארמון והשיפור בתשתיות הינו עדות נוספת לגישה הדינמית שלנו ומהווה שלב נוסף בשיפורים שאנו דואגים לעשות כל העת בשירות ובהתאמתם למציאות המשתנה בעיר. הפעלת המרפאה הראשונית מאפשרת לתת מענה תחת קורת גג אחת למכלול של שירות למבוגרים, ילדים ורפואה יועצת והכל ברצף טיפולי.

העתקת המרפאה מהמבנה באבן סינא מאפשרת שרשרת של שיפורי שירות שיכללו העתקת מרפאת בריאות הנפש הוותיקה ממרפאת קריית אליעזר למבנה באבן סינא לאחר שיעבור שיפוץ והתאמה. המרפאה החדשה לבריאות הנפש תצטרף לשירות טיפול היום הפסיכיאטרי שהפעלנו השנה במבנה במתכונת פורצת דרך ותפעל בסטנדרטים עכשוויים ובתנאים מכבדים ותוך הרחבת השירות.

במקביל, עם פינוי השטח של מרפאת בריאות הנפש במרפאת קרית אליעזר, יתבצע שיפוץ מקיף שיאפשר חידוש מוחלט של המרפאה תוך שדרוג משמעותי של תנאי השירות והנראות במקום, לרווחת המטופלים תושבי השכונה והאזור.

(יוכי באואר, טלי שרייר- וגנר, איתן קושניר)
רונן נודלמן מעניק תעודת הוקרה לראש עירית יקנעם סימון אלפסי על השתפ בתקופת הקורונה. צילום: דוברות 'כללית'

רונן נודלמן מעניק תעודת הוקרה לראש עירית טירת כרמל אריה טל על שיתוף הפעולה בתקופת הקורונה. צילום: דוברות 'כללית

מרכז בריאות הילד במגדל 'ארמון' בחיפה. צילום: דוברות 'כללית'

הנהלת המחוז במכללת צפת. צילום: דוברות 'כללית'

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מנכ'ל משרד הבריאות פרופ' נחמן אש הגיע...
*   מעבדת החדשנות AION Labs, בתמיכת BioMed X, מפרסמת...
*   'פראנה' - רשת קליניקות לטיפולים בחדרי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים