ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם נענתה לבקשת הורי ליאו באק במציאת מבנים חלופיים לביה'ס. צילום: רונית קיטאי

בי'ס רמת הנשיא יעמוד לרשות תלמידי ליאו באק במהלך השנה הקרובה ובית רות עד לחודש מרץ 22, אלא אם תחליט נציגות ההורים לשוב לבית הספר עוד קודם לכן.

פורסם ב: 16/06/2021 20:07

ראש העיר חיפה דwר עינת קליש רותם. צילום: רונית קיטאי
עיריית חיפה תעמיד לטובת תלמידי מרכז החינוך ליאו באק את מבני החינוך ברמת הנשיא ומבנה העירייה, בית רות. במקביל בוחנת העירייה פתרונות מיטביים לגני הילדים.

כמענה לפניותיהם של הורי בית הספר ליאו באק ולמרות חוות דעת המשרד להגנת הסביבה כי ניתן להחזיר את בית הספר לפעילות מלאה מיד בתום הליך פינוי האסבסט, רה"ע נענתה לבקשת ההורים באיתור מרחבי למידה חלופיים.

עיריית חיפה רואה לנגד עיניה את טובת ילדי העיר ורווחתם האישית והחינוכית ופועלת למתן מענה ופתרון כולל המשקלל את מגוון הצרכים של תלמידי רמת הנשיא וליאו באק.


צוות הפיקוח של עיריית חיפה יעקוב מקרוב אחר הליך הסרת האסבסט והשלמתו לפי המחויב בחוק ובתיאום מלא עם המשרד להגנת הסביבה, כפי שהתחייב האחרון בפגישה עם ראש העיר ומנכ'ל ביה'ס ליאו באק בישיבה שהתקיימה בלשכת ראש העיר חיפה..

ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם מזמינה את הורי התלמידים בבי״ס ליאו באק, ואת תושבי השכונה הסמוכה לבית הספר ביום ראשון הקרוב למפגש איתה ועם צוות העירייה שיפקח על פרוייקט זה. אנא הרשמו בלינק המצורף. מספר המקומות מוגבל.

הלינק להרשמה:

/www3.haifa.muni.il/mayorMeeting

(אלירן טל)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   מפקחי אגף האכיפה של עיריית חיפה קנסו...
*   ברמב'ם כבר החלו לבנות סוכה. צילום:...
*   ראש מינהל התפעול בעיריית חיפה אוהד...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים