סגן הרמטכ'ל לשעבר אלוף (מיל) ח'כ יאיר גולן, ערך ביקור במרכז הרפואי 'בני ציון' בחברת המנכ'ל ד'ר אוהד הוכמן. כתבה: רונית קיטאי. צילום: גדי נס

ח'כ יאיר גולן לשעבר מפקד פיקוד העורף ומפקד פיקוד צפון סייר בחברת מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' בין היתר באגף המיון הממוגן שייחנך בעוד חודשיים

פורסם ב: 16/06/2021 16:58

צילום: גדי נס
אגף המיון הממוגן משתרע על שטח של 3,500 מ'ר, כאשר עלות הפרויקט מסתכמת ב-80 מיליון שקל.המדור מחכה להזמנה לפתיחה לאחר דיווח ארוך כל כך על שטח נרחב כל כך של מיגון.

שלושה חלקים עיקריים מהווים את קומפלקס המיון הממוגן: קומת המיון משתרעת על שטח של 1470 מ'ר ועוד 160 מ'ר שיפור מיגון במבנה הקיים. חדר המיון מיועד ל-35 מיטות אשפוז בזמן רגיעה, מתוכן 7 עמדות טיפול בישיבה, ו-53 מיטות בזמן חירום וקומת אשפוז שמשתרעת על שטח של 1470 מ”ר ועוד כ- 400 מ”ר שטח טכני ממוגן. קומת אשפוז זו מיועדת ל- 58 מיטות טיפול.

מנכ/ל המרכז הרפואי בני ציון ד/ר אוהד הוכמן* הציג בפני ח'כ יאיר גולן את תפיסת העבודה והחזון שלו מאז שהחל לנהל את בית החולים לפני כשנתיים : בית חולים המשלב שאיפה לחדשנות ומצויינות, כפי שבאה לידי ביטוי גם באמצעות רכישת ציוד רפואי מתקדם ומציל חיים, כגון: מכשיר ה-PET CT, שיופעל בשבועות הקרובים, הכנסתה לפעילות בעוד כשבועיים של ניידת -MRI ומחלקות מצטיינות ובהן: כירורגיה, תוך הדגשת ביצוע ניתוחי לפרוסקופיה, אף אוזן גרון - ניתוחי שתל שבלולי, שיקום ורבות נוספות ומצטיינות.

ובנוסף, ציין בפני אורחו את המעורבות בקהילה והמצוינות האקדמית לצד בינוי והרחבה של הפעילות לרבות אגף חדרי לידה חדש שיכלול חדרי לידה מודרניים שייפתח בקרוב.

האורח הביע את התרשמותו מהפעילות הענפה המתבצעת במרכז הרפואי 'בני ציון' והביע את הערכתו לצוותים הרפואיים ולעובדי בית החולים.
צילום: גדי נס

צילום: גדי נס

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מנכ'ל משרד הבריאות פרופ' נחמן אש הגיע...
*   מעבדת החדשנות AION Labs, בתמיכת BioMed X, מפרסמת...
*   'פראנה' - רשת קליניקות לטיפולים בחדרי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים