הושקה קולקציה חדשה של המותג UNDER ARMOUR. כתבה: רונית קיטאי. צילום: גיא יחיאלי

הדר ברייר, טום אביב, פאני בוזגלו, ג'וזי זירה, נועה יונני, נועם פרוסט, קסניה טרנטול, יוגב אלקיים, רומי נסט, יעל כרמון, מורן מזור, שרונה מרלין, אנדי רם, אורן מלול השתתפו באירוע השקת קולקציה חדשה של המותג UNDER ARMOUR והתאמנו עם אירה דולפין בסטודיו החדש 1REBEL במגדל עזריאלי שרונה בתל אביב

פורסם ב: 16/06/2021 13:18

נועם פרוסט , אירה דולפין ונועה יונני. צילום: גיא יחיאלי
באירוע הושקה קולקציית ISO-CHILL עם טכנולוגיה חדשנית שמבודדת את החום ומעניקה תחושת קירור על הגוף, ככה שאפשר להתאמן יותר ויותר במיוחד בחודשי הקיץ החמים בישראל.

במסגרת האירוע, כל המוזמנים השתתפו באימון של אירה דולפין, פרזנטורית ומאמנת בסטודיו 1REBEL המותג הלונדוני החדש של קבוצת הולמס פלייס בישראל. המוזמנים נחשפו לשיטת האימון הייחודית ב-1REBEL הכוללת משקולות חופשיות ומסילות ריצה מהמשוכללות בעולם, בחוויה של מסיבה מטורפת.

לטובת האירוע המיוחד, הסטודיו 1REBEL במגדל עזריאלי שרונה בתל אביב עוצב סביב עולם הקור והקרח. בכניסה לסטודיו שני מיצגי קרח ענקיים במשקל 200 ק'ג כל אחד ועל כל התקרה של הסטודיו תלו פתיתי שלג כך שלמתאמנים הייתה אווירה חורפית וקרה.

חברת גורנדמן ושות' אשר החלה לאחרונה לנהל את נקודות המכירה בכניסה למועדוני הולמס פלייס ברחבי הארץ, הינה היבואנית הרשמית של מותג הספורט הבינלאומי UNDER ARMOUR ומותגים נוספים, כמו: מותג בגדי ספורט ברזילאי לנשים LABELLAMAFIA, מותג אופנת החוף O'Neill, MACRON ו-AND1.
הדר ברייר. צילום: גיא יחיאלי

דנית גרינשטיין ויוגב אלקיים. צילום: גיא יחיאלי

ג'וזי זירה .צילום: גיא יחיאלי

טום אביב ואנדי רם .צילום: גיא יחיאלי

פאני בוזגלו .צילום: גיא יחיאלי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   מעצבת האופנה רעומה זק'ש ובתה שירז...
*   שני ימי סטיילינג ללקוחות :רעומה זק'ש...
*   סטטיק ובן אל, עברי לידר וסקאזי ב STREET...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים